• Головна
  • Чи можна бути професійним, але аморальним мером? Блог Максима Бородіна
Блог
11:00, 28 серпня 2023 р.

Чи можна бути професійним, але аморальним мером? Блог Максима Бородіна

Блог
Чи можна бути професійним, але аморальним мером? Блог Максима Бородіна

А давайте обговоримо цікаве питання: чи може доволі професійна, але аморальна людина керувати Маріуполем або розпоряджатися його бюджетом, - пише депутат Маріупольської міської ради Максим Бородін на своїй сторінці у Фейсбуці.

Так, дійсно я вважаю Вадима Бойченко досить професійним посадовцем з потужною командою. Так, фактично за командою всюди стирчать вуха ахметівського Метінвесту з СКМом. Але цей сплав, попри корупційні скандали та схематози, все одно показував дуже високий темп розвитку Маріуполя та його змін. 

Але, те на що деякі люди (не ми) закривали очі під час більш-менш мирного життя (попри російську війну яка йде з 2014 року і про яку ми постійно нагадували Бойченко майже на кожній сесії), закривати очі зараз, після окупації Маріуполя та смерті тисяч наших мешканців, вже неможливо. 

Так, я вважаю Вадима Бойченка суцільно аморальною людиною, яка не має жодного морального права продовжувати розпоряджуватися бюджетом Маріуполя. І не потрібно мені розповідати про досягнення у вигляді "ЯМаріуполь" та "МаріупольРеборн". Так ці проекті потрібні, але це не може якось змінити ситуацію в цілому, як не може виправдати грабіжника факт того, що частину награбованого від віддавав і дитячий притулок! 

Так от, скажіть мені, як можна ще назвати людину, яка через рік війни, знаючи умови, в яких живуть сьогодні більшість маріупольців, знаючи як сьогодні ця більшість маріупольців попри умови збирає все можливе на допомогу нашій армії - ця людина продовжує витрачати виключно для свого комфорту з бюджету міста (сформованого з ЗП військових) 3 315 708 грн??! 

І це без врахування зарплати! 

Звідки така сума і нащо вона витрачається? ГО "Ініціативна група "Разом!" провела аналіз витрат з бюджету Маріупольська міська рада за цей рік і знайшла наступні витрати:

1) Персональна охорона Бойченка. Так в договорах вона звучить як "Послуги охорони публічної безпеки та порядку", але по факту це відомі всім особисті охоронці Бойченка ще з 2015 року. За 2023 рік маємо 2 630 859грн рекордних витрат.

(Сайт 0629 писав про це ось у цьому матеріалі: Охорона для мера. Маріуполь оголосив тендер на 720 тис грн в квартал)

2) Оренда 2 джипів Toyota Landcruiser. Ну не може ж солідна людина, просто взяти і їздити на своїй особистій машині! Або просто мати службовий Рено Логан - "не по пацански!" 

(Сайт 0629 писав про це ось у цьому матеріалі: Як витрачаються бюджетні кошти. ТОП-5 найдорожчих тендерів маріупольської влади)

Тому ми орендуємо в ахметівський структурі з частини "ФРМ" (Фонд розвитку Маріуполя) ці 2 джипі - без тендерів і на умовах повного обслуговування: від покупки резини, до страхування КАСКО і повного ТО за наш з вами рахунок.

Оренда на рік: 197 532грн

КАСКО: 88 000грн 

ТО та ремонт: 330 517грн 

літня гума: 68 000грн 

ВСЬОГО: 684 049 грн

Ще раз:  3 315 708грн грошей з податків ВІЙСЬКОВИХ, Бойченко витрачає на свій особистий комфорт. При цьому питання охорони взагалі абсурдне. Єдине від кого Бойченка охороняють охоронці - це незадоволені Бойченком маріупольці! 

Така ж сама ж НУЛЬОВА необхідність орендувати та обслуговувати дорогі джипи - він не їздить кожного дня на передову і тому немає жодних проблем їздити на звичайному авто...

При всьому цьому Бойченко не тільки аморальна людина, але й боягуз, якій на пряме питання "навіщо йому охорона" починає блєяти про "охорону громадського порядку", знаючи що ВСІ МАРІУПОЛЬЦІ знають кого саме охороняють охоронці...

Я хочу ще раз нагадати кожному маріупольцю, який сьогодні отримує допомогу в центрах "ЯМаріуполь", або отримує ЗП з бюджету міста. Ця допомога і зарплата надана вам НЕ БОЙЧЕНКОМ, а ВІЙСЬКОВИМИ, які сьогодні боронять нашу країну і роблять все можливе щоб повернути Маріуполь під контроль Україні. Щоб ми всі могли туди повернутися.

Тому не потрібно дякувати цій людині за допомогу та робити з нєю селфі, замість цього, потрібно кожного разу при зустрічі з ним вмикати камеру на телефоні і запитувати в нього "Чи нормально він себе почуває витрачаючи на свій комфорт гроші військових з окопів?"

БІЛЬШЕ БЛОГІВ читайте ось за цим посиланням

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Лучшие мариупольские блогеры, активные пользователи социальной сети Фейсбук говорят о том, что они думают о Мариуполе, его людях, о жизни, политике и о себе. Без купют, без прикрас. Голая правда жизни.
live comments feed...