• Головна
  • У Маріуполі колишня начальниця управління капітального будівництва після звільнення очолила фірму улюбленого підрядника міськради
розслідування 0629
15:01, 20 серпня 2021 р.
Надійне джерело

У Маріуполі колишня начальниця управління капітального будівництва після звільнення очолила фірму улюбленого підрядника міськради

розслідування 0629

Колишня начальниця комунального підприємства "Міське управління капітального будівництва" Галина Шейченко, яку звільнили в червні, тепер очолює фірму, що при ній виграла тендерів на 199 млн грн.

Галина Шейченко працювала начальником КП "Міськ УКБ" з 1 серпня 2017 року.

На сайті Маріупольської міськради написано, що вона кандидат технічних наук. Свою трудову діяльність розпочала у 2002 році на ММК ім. Ілліча. Потім працювала інженером УКБ. З кінця 2010 року стала там провідним фахівцем інвестиційного відділу по розробці інвестиційних проектів. З листопада 2013 року - заступник начальника інвестиційного відділу з розробки інвестиційних проектів, з 2015 - начальник бюро по розробці інвестиційних проектів. З серпня 2017 - начальник управління капітального будівництва.

У середині червня 2021 року Галину Шейченко звільнили з "Міськ УКБ" через ймовірне лобіювання інтересів певних будівельних компаній, про що у червні сказав міський голова Вадим Бойченко під час неформального спілкування з журналістами міста.

Проте пані Галина недовго була безробітньою. Уже наприкінці липня вона стала директоркою будівельної фірми "СВС-СЕРВІС", яка за 4 роки її керівництва міським управлінням капітального будівництва виграла від "Міськ УКБ" тендерів на 199 млн 500 тис. грн.

За даними сайту YouControl, ТОВ "СВС-СЕРВІС" саме з 2017 року почало отримувати більшість свого заробітку на державних закупівлях (жовтим кольором позначені суми від виграних державних тендерів, синім - всі інші).

У Маріуполі колишня начальниця управління капітального будівництва після звільнення очолила фірму улюбленого підрядника міськради, фото-1

Зараз ТОВ "СВС-СЕРВІС" займається реконструкцією парка ім. Гурова. У 2020 році будівельна компанія виграла тендер на суму 119 млн грн від КП "Зеленбуд" на озеленення парку (перша черга робіт), а у 2021 році виграла тендер на 122 млн грн. на другу чергу робіт. Також фірма у 2021 році виграла тендер на суму 2,5 млн грн. на виконання будівельно-монтажних робіт у парку ім. Гурова, - замовником послуг був "Міськ УКБ".

Портал "Наші гроші" писав наприкінці 2020 року, що КП "Зеленбуд" обрали переможцем тендеру на озеленення парку ім. Гурова ТОВ "СВС-СЕРВІС" без відкритих цін. Тобто підсумкові відомості ресурсів і кошториси не були опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

У червні 2018 році поліція Донеччини почала кримінальне провадження про можливу службову недбалість. На думку слідства, у 2016 році посадовці КП "Міське управління капітального будівництва" та "СВС-Сервіс" могли завищити обсяги та вартість виконаних робіт. Мова йде про поверхневий відвід мереж зливової каналізації з території Кленової балки за 6,7 млн грн. У грудні 2019 року суд ухвалив продовжити досудове розслідування по цій справі.

ТОВ "СВС-СЕРВІС" у 2018-2020 роках перемогло у 4 тендерах від "Міськ УКБ" на загальну суму 55 млн грн. на виконання будівельних робіт по реконструкції "Кінотеатру "Союз" під "Соціальний офіс "Мультицентр" (вул. Українського козацтва, 51 у Лівобережному районі).

Ця ж будівельна фірма у 2017-2019 виграла 3 тендери на суму 32 млн грн. на реконструкцію парку "Веселка". Замовником послуг був КП "Міськ УКБ".

Таблиця по роках: на які суми вигравала ТОВ "СВС-СЕРВІС" державні тендери (останній стовпчик) та їх виручка від не державних закупівель (середній стовпчик):

У Маріуполі колишня начальниця управління капітального будівництва після звільнення очолила фірму улюбленого підрядника міськради, фото-2

У 2013 та 2014 роках ТОВ "СВС-СЕРВІС" не мала виграних державних тендерів, у 2015-2016 роках це були невеликі суми, а з 2017 почалися десятки мільйонів на державних закупівлях. У 2021 році саме вони складають єдине джерело доходів будівельної компанії.

Будівельна компанія ТОВ "СВС-СЕРВІС" заснована у 1992 році. Її кінцевими бенефіціарами (власниками) є марупольці Валерій Воробйов, який володіє 61% акцій компанії, та Анаїда Кабанець, у якої 20% акцій.

ТОВ "СВС-СЕРВІС" входить у топ-3 підрядники, які найчастіше виграють тендери в "Міськ УКБ".

До цього рейтингу також входить фірма "Азов Бізнес Консалтінг" (належить сину колишнього заступника мера Хотлубея - Максиму Мальцеву), яка у цьому році виграла тендерів на суму 115 млн грн на реконструкцію басейну "Нептун". Та ТОВ "Опитний Завод М", який займається капітальними ремонтами дитячих садочків.

У Маріуполі колишня начальниця управління капітального будівництва після звільнення очолила фірму улюбленого підрядника міськради, фото-3

Читайте також: 

У Маріуполі звільнили начальницю управління капітального будівництва

Как в Мариуполе борются с коррупционерами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #УКБ
Спецтема
Специальные расследования, проведенные журналистами сайта 0629.com.ua, связанные с коррупционными схемами чиновников, силовых структур, с нечестными бизнесменами.

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Бойченко
20 серпня 2021 р., 15:33
Нет, ну а как вы думали, мы своих под суд не отдадим, и без работы не оставим. Всегда нужно давать шанс. Один-второй-третий... На одной должности стратил, попробуй на другой. Корпоративная этика, она такая. :)
Василий Петрович
20 серпня 2021 р., 16:46
Провести тендер заново. А её надо не увольнять по собственному, а по статье и судить. Бойченко наверное вместе с ней. Иначе не понятно.
live comments feed...