У Маріуполі звільнили начальницю управління капітального будівництва

У Маріуполі змінився начальник комунального підприємства "Міське управління капітального будівництва". Замість Галини Шейченко тепер посаду обіймає Микола Трифонов.

Інформація про це з'явилася вчора, 14 червня, на сайті Маріупольської міської ради.

Причина зміни керівництва не повідомляється. Проте на минулому тижні міський голова Маріуполя на неофіційному спілкуванні з журналістами натякнув, що начальник КП "Міськ УКБ" Галина Шейченко підозрюється в лобіюванні інтересів певних будівельних компаній.

З 14 червня новим начальником "Міськ УКБ" призначений Микола Трифонов. Галина Шейченко обіймала цю посаду з 1 серпня 2017 року.

У Маріуполі звільнили начальницю управління капітального будівництва, фото-1

Миколі Трифонову 38 років. Народився він у Маріуполі, де у 2006 році закінчив ПДТУ за напрямком "Спеціаліст з електротехніки". Далі навчався у Донецькому державному університеті управління за спеціальністю "Менеджер-економіст".

Починав свій робочий шлях у 2002 році на ПАТ "МК "Азовсталь", де спочатку був обробником поверхонь металу. Просуваючись кар'єрними сходами, у 2017 році Микола Трифонов працював там же, але вже начальником відділу управління проєктами та інвестиційного аналізу.

З 2017 до 11 червня 2021 року обіймав посаду начальника відділу інвестицій та управління проєктами у Маріупольській міськраді.

Читайте також: Чиновников поменяли местами. Кадровые перестановки в Мариупольском городском совете, - ФОТО

Мариуполь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии