• Головна
  • Історія високого паркану: що спільного між схилом в Приморському парку та Міським садом
Блоги
10:40, 30 березня 2021 р.

Історія високого паркану: що спільного між схилом в Приморському парку та Міським садом

Блоги

Оксана Стоміна - відома маріупольська поетеса. В неділю вона вийшла на мітинг на захист Міського саду. Чому Оксана вважає це важливим, вона написала на своєму Фейсбуці.

Що спільного між цими світлинами і ситуацією з Міським садом? На перший погляд - нічого. Але тільки на перший. Насправді все це - про неповагу. Неповагу до майже півмільйона жителів Маріуполя. До всіх разом і кожного окремо. Ці фото про те, що на нашу думку, наші природні бажання, наші законні права відверто плюють ті, хто купив/віджав це місто з потрухом.

Це для нас, простих смертних, приватна і нецільова забудова в парковій зоні - незаконна. Для "богоподібних" це норма.

Ці фото про те, що буває далі, коли зайняті і втомлені від побутових проблем городяни спускають привладним подібні кроки. Далі бувають високі паркани...

 Історія високого паркану: що спільного між схилом в Приморському парку та Міським садом, фото-6

На першій фото, якщо придивитися, побачите групу людей. Так, оті маленькі (в порівнянні з забором) комахи. Проходячи повз них, я почула, як хлопчина запитав маму: "Навіщо такий високий паркан?" Відповідь мами я вже не розчула, але вона очевидна, чи не так?

Оооо! Хай живуть паркани, які приховують від очей простолюдин те, що бачити - шкідливо для їхньої (тобто нашої з вами) психіки. Напевно, про це дуже турбуються пани?? А для чого ж ще зводити паркан заввишки в три-чотири людські зрости, безсовісно закриваючи те невеличке, що у нас ще є - прекрасний вид з Приморського парку на море ?? Або, можливо, ми просто не знаємо, а насправді це - фортифікаційні споруди, які покликані врятувати всіх мешканців міста в разі навали татар? Половина городян легко розміститься на території ось такої приватної твердині!

Ми вже знаємо, як під слушним приводом окупують паркову зону, обіцяючи створити там "сімейний центр", а потім перекривають шлагбаумом навіть муніципальну дорогу до пляжу. Наплювати, що городяни з візочками і велосипедами змушені тягати їх напівзруйнованими сходами, наплювати, що старенькі ледь підіймаються ними, коли поруч є захоплена паном доріжка.

Ось такі вони у нас, ці сильні світу цього, - непередбачувані і суперечливі. М'яко кажучи. Пам'ятайте про це, маріупольці! Поки ми з вами ще не втратили і Міський сад!

Читайте також: Як під гаслами “все для дітей” ведуть підготовку до захоплення міської землі Метінвестом під гуртожиток для майбутньої "Політехніки"

Городской сад - как краснокнижный пушной зверек. Спасется ли он от "охотников" из Метинвеста? Мнение мариупольца

И ведь снесут же... Сергей Буров - о планах Метинвеста на Летний театр в Городском саду

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Реконструированное здание городского совета
34,6%
Гипромез
54,4%
Другое (пишите свой вариант на почту [email protected])
11,0%
#Мариуполь #Горсад #море
Спецтема
Лучшие мариупольские блогеры, активные пользователи социальной сети Фейсбук говорят о том, что они думают о Мариуполе, его людях, о жизни, политике и о себе. Без купют, без прикрас. Голая правда жизни.

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
я знаю как и что там отжималась интересная история.
30 березня 2021 р., 10:52
Савчук тоже рыжим был.
Иван
30 березня 2021 р., 11:15
Когда сайт не будет  пропагандировать нецензурную брань? Ведь работники сайта получают зарплату и не выполняют нормы закона и морали.
Правда
30 березня 2021 р., 11:16
Начинать надо с "Приазовского рабочего", который финансируется за счет бюджета, рупор ахметова и мэра! Стадион содержат и проводят реконструкцию за счет бюджета, для команды ахметова, налог на землю, комбинаты не платят, результат деятельности мэрии и так далее. Примеров и фактов тут можно перечислять сколько угодно! К сожалению, лавочки и "уютные дома" перевешивают здравый смысл. Вы только представьте, теоретически, что мэр независим и не крадет?:)
В чем схожесть?
30 березня 2021 р., 11:42
Напишите конкретно, как Савчуку (ТД Азовобщемаш) выделялся этот участок. У вас была статья на сайте после той сессии в начале двухтысячноых
ника
30 березня 2021 р., 13:43
А смысл в этой статье? Есть конкретные расследования, предложения, чтобы вернуть территорию??? Бред. Так и в городском парке, построят и обнесут таким забором...
live comments feed...