• Головна
  • Ремонт газових котлів: огляд основних поломок
Новини компаній
19:54, 5 січня

Ремонт газових котлів: огляд основних поломок

Новини компаній

Будь-який виробник газового опалювального обладнання намагається зробити все можливе, щоб забезпечити максимальне обмеження доступу споживачів до конструкції будь-якого апарату. За рахунок цього можна буде успішно зменшити кількість усіляких аварій.

Щоправда газові котли, як і будь-яке інше опалювальне обладнання і не тільки воно, у процесі активної експлуатації піддається високим навантаженням і час від часу може виходити з ладу та ламатися, а також потребувати проведення такої маніпуляції як ремонт котлів https://gaz.od.ua/.

Причини поломок газових котлів

Якщо газовий котел хоча б один рік пропрацював без зауважень з дрібним ремонтом, в цілому агрегат можна вважати якісним. Якщо котли підробки або можливо відновлені апарати, вони починають «сипатися» вже в перші 6 місяців своєї роботи. Тому може знадобитися професійний ремонт котлів Одеса, а також заміна зношених деталей та подальше обслуговування котлів в Одесі.

Оригінальні та куплені у офіційних дилерів котли ламаються і виходять з ладу набагато рідше. Але й вони не можуть працювати вічно. Найчастіше до необхідності подальшого проведення ремонтних робіт можуть призвести проблеми з якістю газу, води або електропостачання, а також різні приховані огріхи з дефектами, які припустилися під час такого процесу як монтаж газового котла.

Майстри сервісних центрів додають до цього списку ще й неправильну експлуатацію газового обладнання. Це також може бути неправомірне втручання у процес роботи агрегатів котла.

Низька якість води

Коли йдеться про поломку котла через низьку якість води, пам'ятайте, що у воді може бути підвищений відсоток солей кальцію і магнію. На внутрішніх стінках теплообмінника з датчиком тиску через це відбувається відкладання вапняного нальоту. Друга причина виходу з ладу може бути захована у великій кількості найдрібніших абразивних частинок, що містяться у воді. Дуже часто спеціальний фільтр не вловлює такі частинки, що призводить до поломки.

Якість електропостачання

Найрізноманітніші газові котли, де є електронне управління – агрегати, які занадто чутливі до стрибків напруги в електромережі. Зрештою відбувається вихід із ладу спеціальної плати з електронним блоком управління режимами роботи.

Неправильне встановлення обладнання

Однією з найпопулярніших причин поломки газових котлів прийнято вважати ті порушення, які були допущені під час такого процесу, як заміна та встановлення котла. Наприклад, для настінних моделей котлів свого димоходу через стіну в інструкцію зазначено необхідність встановлення димової труби з негативним кутом 50 К горизонтальної осі. Якщо ці умови порушені, відповідно очікується скупчення конденсату всередині сендвіч-димоходу.

Цей конденсат повинен стікати трубою на вулицю, але натомість він там накопичуватиметься. Вже через рік після експлуатації внаслідок неправильного монтажу конденсат продовжуватиме просочуватися всередину камери згоряння, що призведе до необхідності ремонтувати теплообмінник та газовий пальник котла.

Ще одним порушенням вважатимуться відсутність заземлення. В результаті експлуатації котла в таких умовах потрібно проводити ремонт або заміну сенсорного блоку керування. А ще ж э недотримання умови експлуатації та ін.

Кому довірити ремонт котлів?

Якщо вам буде потрібен професійний ремонт котла за доступними та приємними цінами, радимо вам звернутися до компанії DoMaster. Тут працюють кваліфіковані фахівці, які проводять ремонт котлів усіх типів: газові, твердопаливні та електричні.

У роботі компанії використовується тільки найсучасніше обладнання та інноваційні технології. Кожен спеціаліст DoMaster має успішний багаторічний досвід роботи, потрібні для проведення ремонту знання, уміння та навички. Тому, якщо вам терміново потрібно відремонтувати котли в Одесі, звертайтесь. Тут вам гарантують надійні ремонтні роботи і як наслідок комфорт у вашому будинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...