• Головна
  • Загарбники за час окупації вже знесли понад триста будинків і почали забирати у маріупольців квартири, - ВІДЕО
10:02, 27 червня

Загарбники за час окупації вже знесли понад триста будинків і почали забирати у маріупольців квартири, - ВІДЕО


Від початку окупації Маріуполя загарбники повністю знесли понад 300 житлових будинків. Проте ті помешкання, які вважаються "безхазяйними", окупаційна адміністрація міста вже почала використовувати на свій розсуд.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

"За час блокади загарбники зруйнували 50% всього житлового фонду міста. понад 300 будинків знесли повністю вже після окупації. При цьому чимало маріупольців борються за те, щоб їх домівки залишили цілими, адже вони продовжують там жити", - йдеться в повідомленні.

У той же час окупанти почали викидати з вцілілих квартир законних власників, якщо вони не можуть документально довести право власності.

"По-простому, якщо в тебе згоріли документи, а в квартиру хочуть заселитись цивільні або військові окупанти, то життя безхатьки тебе гарантовано. Ось так - речі на вулицю, людей - в нікуди", - зазначає радник мера Петро Андрющенко.

За його словами, подібний випадок трапився нещодавно у Кальміуському районі. Російські офіцери отримали ордер на квартиру маріупольців від гауляйтера Олега Моргуна. Наразі вони намагаються вселитися, а речі законних власників викидають на вулицю.

Нагадаємо, наприкінці 2022 року "голова" захопленого міста видав розпорядження, згідно з яким "адміністрація" Маріуполя могла прийняти у використання терміном на один рік житлові приміщення, що мають ознаки безхазяйного майна. Перелік приміщень, які увійшли до реєстру окупантів, містив понад двісті квартир.

Не оминули загарбники й приватний сектор - 665 приватних житлових будинків окупаційна влада вважає "безхазяйним" і найближчим часом планує їх використовувати у своїх цілях.

Читайте також:

Пушилін встановив правила переводу "безхазяйного" житла маріупольців у власність "ДНР"

"Наш будинок вважають безхазяйним". Маріупольці, які залишили місто, не можуть довести окупантам своє право на житло

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Знаю, хто крав моє майно. Кожен - відповість. Все своє поверну
32,5%
Ставлюсь до людей, які крали, з розумінням. Співчуваю їм
9,2%
Мені байдуже до речей. Що пропало - то пропало. Всіх пробачаю
10,8%
Не буду повертатись в Маріуполь
13,8%
Не знаю, як я буду діяти. Немає у мене відповіді на це питання
33,6%
#Маріуполь #нерухомість

Останні новини
live comments feed...