• Головна
  • Пушилін встановив правила переводу "безхазяйного" житла маріупольців у власність "ДНР"
13:05, 10 травня 2023 р.
Важко повірити

Пушилін встановив правила переводу "безхазяйного" житла маріупольців у власність "ДНР"


Ватажок терористичної організації "ДНР" Денис Пушилін визначив, як перевести так зване "безхазяйне" майно на окупованій території Донецької області до муніципальної власності псевдореспубліки.

Відповідний "указ" він підписав 10 травня.

З «указу» випливає, що "орган та посадові особи ДНР" мають право звернутися до "суду" з вимогою про визнання права муніципальної власності на "безхазяйну" нерухомість, яка не має власника або власник якої невідомий, або він відмовився від права власності.

До «суду» можна звернутися після закінчення трьох місяців з дня постановки на облік такої нерухомості як "безхазяйної".

Також визначається, що лінійні об'єкти, призначені для електро-, газо-, тепло- та водопостачання після трьох місяців автоматично передадуть у власність угруповання «ДНР», а визнання через суд права «державної власності» на такий об'єкт не вимагається.

Зазначимо, що в листопаді 2022 року Пушілін видав "указ", у якому дозволив безхазяйні непошкоджені квартири або будинки тимчасово віддавати жителям міста, які залишилися без житла. У разі повернення власників нерухомості нові мешканці повинні були протягом 10 діб звільнити житло.

Зараз плани терористів змінилися, нерухомість, яку окупаційна влада вважає "безхазяйним", тепер буде просто привласнена.

Раніше повідомлялося, що в Маріуполі 665 приватних будинків окупаційна влада готується визнати “безхазяйним” та віддати у користування загарбникам.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пушилін #днр #нерухомість

live comments feed...