Новини компаній
11:23, 30 вересня 2022 р.

Типи електронних сигарет

Новини компаній

Сьогоднішні електронні сигарети бувають різних форм, розмірів і кольорів. Є буквально сотні моделей для вейпів на вибір. Важко повірити, що менш ніж десять років тому парильники були обмежені лише невеликою жменькою варіантів продуктів — часи, безумовно, змінилися.

Якщо ви новачок у вейпінгу або незадоволені своїм нинішнім пристроєм, пошук ідеального в наші дні може здатися складним завданням. На ринку представлено сотні різних постачальників та виробників, то як взагалі почати шукати: одноразки, ПОДи, МОДи та інші. Хоча варіанти можуть здатися безмежними, є лише три основні категорії електронних сигарет на вибір: міні, пристрої середнього розміру та вейп-моди. Вибір відповідного виду електронки на основі ваших особистих вимог може значно звузити пошук ідеального девайса.

Електронна сіга типу міні

Міні-сигарети, які іноді називають електронними сигаретами «першого покоління», імітують зовнішній вигляд і відчуття від куріння тютюнових цигарок. Для тих, хто вперше курить, міні електронки зазвичай забезпечують найбільш бажаний досвід і природний перехід від куріння. Ці базові пристрої, доступні як у перезаряджуваних, так і в одноразових моделях, також зазвичай коштують дешевше, ніж інші типи. Проте їм не вистачає часу автономної роботи, варіантів смаку та налаштованості.

Типи електронних сигарет, фото-1

В комплект поставки входять акумулятор великої ємності, що перезаряджається, адаптер для зарядки від мережі, зарядний пристрій USB і попередньо заповнені ароматичні картриджі. Або якщо ви шукаєте щось з необмеженим часом автономної роботи, окремі курилки мають кабель, який ви можете підключити до машини або комп'ютера.

Електронні вейпи середнього розміру

У міру того, як електронні сигарети ставали все популярнішими, зростав попит на пристрої, які могли б запропонувати більш тривалий час автономної роботи, більшу ємність жижі, сильніше виробництво пари та підвищений контроль. Це призвело до появи другого покоління девайсів, які називаються моделями середнього розміру або вейп-ручками (через їх зовнішній вигляд). Електронні сигарети середнього розміру трохи більші і важчі, ніж міні, але вони, як правило, працюють довше і краще, ніж їхні попередники. Більшість вейп-ручок живляться від ручної батареї, а це означає, що потрібно натиснути кнопку, щоб активувати нагрівальний елемент. Лінійка курилок пропонує ширші можливості налаштування виробництва пари та смаку, дозволяючи вибирати з більш ніж 30 смаків. Вони, як правило, є найбільш економічними з усіх типів електронних сигарет.

Типи електронних сигарет, фото-2

Моди (удосконалені персональні випарники)

Це новітні представники сімейства електронних сигарет, які стали популярнішими, оскільки незламні любителі почали шукати пристрій, який міг би забезпечити повний контроль над їхнім досвідом вейпінгу. APV часто більше нагадує ліхтарик (тубмод) або металеву коробку (боксмод), ніж електронний пристрій для куріння. Їх основними перевагами для просунутих користувачів є максимальне виробництво пари, збільшений термін служби батареї та повне налаштування, але вони також зазвичай дорожчі та потребують складного догляду за батареєю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...