• Головна
  • Боротьба за владу або донецький шпагат. Переможця дізнаємось скоро
Блоги
12:14, 20 травня 2022 р.

Боротьба за владу або донецький шпагат. Переможця дізнаємось скоро

Блоги

Поки вирішується питання кураторства Маріуполя з боку фсбешно-політичних кланів росії, в колі влади окупантів пішов розлад, пише Петро Андрющенко в своєму блозі спеціально для 0629.

Питання розладу в тому, що маріупольська влада колаборантів не підпорядковується фактично донецькому керівництву і керується напряму фсб-політичною групою «Саблін та Іванов». Всі ці обіцянки відновлення та посилена «гуманітарна» допомога від "Єдиної росії"  проходить саме через їх інтереси. Оминаючи гаманець-інтереси пушиліна та його кураторів з фсб.

Погіршується ситуація тим, що в разі прямої  інтеграції Маріуполя в росію його значення може  кардинально зрости в межах області. 

Так, один з планів групи Сабліна-Іванова, це показове відновлення Маріуполя в межах Ростовської області. Новий символ на кшталт Криму або Грозного. Зрозуміло чому – гроші. Великий грошовий потік, на якому можна зручно «присісти». Але, тоді Донецьк відходить взагалі на задній план. І всі потуги кураторів пушиліна за 8 років перетворюються на гарбуз замість купи грошей.

Саме тому раптово за патронатом кураторів пушиліна з’являється Кадиров і його мародери. Не просто утримання страху в місті та  мародерства. А як гарантія, що ніякого окремого фінансування, посилення політичного значення  Маріуполя не буде. Для забезпечення такого сценарію пушилін вже почав послаблювати Маріуполь в частині репресивної машини. Так, «народна міліція днр» вже отримала вказівку відійти з Маріуполя та повернутись в Донецьк. Що значно послабить не тільки контроль за містянами, але й за колаборантами. Підсумок – вірогідність саме кадирівського сценарію зростає. 

З іншого боку, розуміючи такий розвиток подій, група Сабліна через самоназвану владу Іващенко та Хармишева почала опрацьовувати маріупольців, сподіваючись на формування думки: Маріуполю потрібна одразу росія, я так зване днр лише зайвий бар’єр до «великої російської весни» . Що саме спроба інтеграції в днр, а не росію викликає таке негативне ставлення до окупантів. 

Хто у підсумку вийде переможцем – побачмо дуже скоро. В будь-якому випадку мова про містян не йде. Але це точно початок строку придатності або пушиліна, або іващенко. Тому, що за кожним – фсб, яке вже не таке монолітне, як до 24 лютого 2022 року.

Більше блогів читайте тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #днр #саблін #пушилін
Спецтема
Лучшие мариупольские блогеры, активные пользователи социальной сети Фейсбук говорят о том, что они думают о Мариуполе, его людях, о жизни, политике и о себе. Без купют, без прикрас. Голая правда жизни.
live comments feed...