Авторська колонка
19:11, 28 лютого 2022 р.

Час толерантності минув

Авторська колонка

Якась падлюка намалювала мітку для окупантів навпроти пам’ятника Висоцькому у Маріуполі. Є підозри щодо одного з депутатів Маріупольської міської ради (не можемо поки називати його їм’я), який допомагає армії окупанта. Працівниця ДНСН у Маріуполі чекає на росію і пише про це в своєму інстаграмі саме тоді, коли російська авіація знищує селище Сартана. Маріуполь – не ідеальне місто. Тут, як і всюди, є героїчні люди, а є ось такі падлюки. Так було в 1941-му, так є і в 2022-му. Нічого нового. Але дещо змінилось. Це наше ставлення до таких падлюк.

Всі останні вісім років з початку російської агресії в Україні багато хто з нас був досить толерантним до проявів всякого антиукраїнства. Ну, всіх не переробиш… Ну мають свої думки… Мабуть, вони просто жертви телевізора і російської пропаганди…  Так багато хто думав. І ми терпіли поруч з собою усіх тих людей, хто народився тут, прожив усе своє життя і при цьому ненавидить свою країну. 

Але тепер все. Ніякої толерантності не буде. 

Це в 2014-му можна було помилятися, можна було заплутатися, хто за кого і проти чого стоїть. Але зараз – ні. Зараз кремлівська потвора відкритим текстом сказала: я проголошую вам війну, українці, я хочу знищити вас. Ви не повірили? Не зрозуміли? За звичкою сказали самі собі: то все бандерівці і Порошенко винний? Путін не те хотів сказати, його невірно зрозуміли – так ви подумали (бо саме так багато хто з вас казав, коли путін говорив, що його вояки стоять за спинами жінок та дітей)?

Ну якщо так – то для того, щоб остаточно переконати вас, кремлівський фюрер послав на вас спочатку «Смерчі» з «Градами», а потім бомбив вас авіацією.

І якщо навіть після таких аргументів ви все ще досі любите росію, путіна і руський мир, то мені залишається казати вам тільки одне: ідіть на хуй, разом з російським кораблем. Бо сьогодні кров невинних людей, кров ваших земляків, маріупольців – і на ваших руках, на кожному, хто не засуджує цю війну.

Більше ніякої толерантності. Або ми разом рятуємо Україну і свій улюблений Маріуполь, або – слідкуйте за вказаним адресом. Кінець. Крапка. Слава Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Україна
Спецтема
Лучшие мариупольские блогеры, активные пользователи социальной сети Фейсбук говорят о том, что они думают о Мариуполе, его людях, о жизни, политике и о себе. Без купют, без прикрас. Голая правда жизни.
live comments feed...