• Головна
  • Дорогу до моря з Приморського парку хотіли перекрити тетраподами, - ВІДЕО
продовження теми
16:00, 12 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Дорогу до моря з Приморського парку хотіли перекрити тетраподами, - ВІДЕО

продовження теми
Дорогу до моря з Приморського парку хотіли перекрити тетраподами, - ВІДЕО

Сьогодні, 12 листопада, о 7 ранку працівники компанії "Азовінтекс" намагалися закрити тетраподами спуск з Приморського парку до моря.

Перехожі повідомили депутату Маріупольської міської ради від фракції "Сила Людей" Роману Амелякіну, що до спуску приїхала важка техніка з двома тетраподами. Нагадаємо, що 27 жовтня, коли працівники "Азовінтексу" приїхали ставити ворота на їх незаконне місце, то саме Роман Амелякін швидко відреагував та завадив їм це втілити.

Цього разу на місце приїхав колега Романа Амелякіна по фракції, депутат Маріупольської міської ради Олег Харченко. Паралельно інші мешканці викликали на місце повалених воріт поліцію.

Як повідомив начальник служби безпеки "Азовінтексу", тетраподи планували поставити за воротами задля безпеки зведеного загону ГУНП (національна поліція) Чернігівщини, які проживають в одному з корпусів санаторію "Металург". Один з командирів цього загону сьогодні був на місці, коли приїхала важка техніка, та підтвердив, що вночі через цей спуск їздять невідомі машини і він хвилюється, щоб ніхто не напав на їх місце постійної дислокації.

Раніше депутат Роман Амелякін вже спілкувався з іншим командиром цього загону, який говорив, що вони не користуються цієї дорогою, а мешканці, які нею ходять чи їздять, їм не заважають.

Більше того, у липні 2021 року депутат Роман Амелякін направляв звернення до начальника Національної поліції Донецької області Михайла Семенишина з запитанням чи потрібне поліцейським, які проживають у "Металурзі", перекриття спуску. На що отримав відповідь: "необхідність перекриття руху вищезазначеною дорогою для забезпечення потреб поліцейських відсутня".

Дорогу до моря з Приморського парку хотіли перекрити тетраподами, - ВІДЕО, фото-1

Патрульна поліція, яка прибула за викликом, зафіксувала факт спроби вчинити протиправні дії за 356 статтею Кримінального кодексу України "Самоправство".

Коли приїхала патрульна поліція, то водій крану зник (можливо тому, що скласти протокол про кримінальне правопорушення могли саме на нього) і техніку довго не могли прибрати з місця.

Патрульні поліцейські зупинили проведення всіх робіт та викликали слідчо-оперативну групу (СОГ) для встановлення обставин правопорушення.

Працівники "Азовінтексу", коли почули про "самоуправство" та виклик СОГ, - швидко зібралися і поїхали.

Слідчо-оперативна група приїхала, коли нікого з "Азовінтексу" та їх техніки вже не було.

Тетрапод має велике значення для Маріуполя та його жителів. Перше - це хвильоріз. Тетраподи захищають берегову лінію від руйнування водною стихією.

Вперше ідея використання тетраподу як символу Маріуполя виникла у 2013 році. Місто святкувало 235-річчя і реалізовувало арт-проект "Твоя стихія". Тоді підприємство "Азовінтекс" надало великі тетраподи, і всі бажаючі малювали на них. Після цього, розмальовані велетні-тетраподи розставили по вулицях та бульварах міста. Це був дуже потужний арт-проєкт.

Але, коли в 2014 році в Україні почалися трагічні військові дії, то "Азовінтекс" частину розмальованих тетраподів вивезли на блокпости. Таким чином, тетрапод став ще й символом-оберегом Маріуполя.

Зараз, як бачимо, "Азовінтекс" знайшов тетраподам зовсім інше призначення.

Читайте також: Непереможні ворота. Власник "Азовінтексу" знову намагався закрити прохід до моря, - ФОТО, ВІДЕО

У Приморському парку демонтували ворота Тарути, - ФОТО, ВІДЕО

Вы ворота видите? А по документам их нет! В Мариуполе власть год назад "снесла" забор Таруты, - ДОКУМЕНТ

Активісти зрізали засув і відкрили ворота до моря з Приморського парку, - ФОТО, ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #дорога к морю #ворота #тетрапод

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Серёга17
12 листопада 2021 р., 17:00
Таруте всё неймётся, всё хочет прибрать к рукам
Серёга17
12 листопада 2021 р., 17:00
Таруте всё неймётся, всё хочет прибрать к рукам
234577
12 листопада 2021 р., 17:08
Так пусть поставит на спуске слева и справа эти тетропоиды на дорожках санатория а не на самом спуске, и ворота там же если ему хочется закрытия, а спуск городской. Ата та.
Grigor Clegane
12 листопада 2021 р., 17:21
Они ещё до войны этих тетраподов кучу наклепали для защиты от размытия береговой линии в Крыму, а сейчас не знают куда бы их сплавить. А сейчас Тарута такой типа благодетель.
Румата
12 листопада 2021 р., 18:26
Тарута обычный вор, как и все остальные.
live comments feed...