Активісти зрізали засув і відкрили ворота до моря з Приморського парку, - ФОТО, ВІДЕО

Активісти зрізали засув і відкрили ворота до моря з Приморського парку, - ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні близько сьомої вечора члени партії "Сила Людей" разом з небайдужими містянами зрізали засув воріт, які закривали дорогу з Приморського парку до пірсу через санаторій "Металург". Потім приїхала охоронна фірма, яка закрила ворота. Активісти викликали поліцію і після скандалу директор "Максіма-Охорона" відкрив їх.

Активісти зрізали засув і відкрили ворота до моря з Приморського парку, - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

12 липня депутат Маріупольської міськради Роман Амелякін з фракції "Сила Людей" виступив з ініціативою відкрита ворота до моря, які вже 6 років були зачинені для маріупольців.

Його колеги по партії та інші небайдужі мешканці міста підтримали заклик. Напередодні Роман Амелякін отримав відповідь від військових, база яких знаходиться неподалік, що їм ворота не потрібні і жителі можуть вільно ходити до моря.

Ворота декілька років стояли завареними та не використовувалися, тому сьогодні ввечері активісти спочатку збили кувалдою замок на хвіртці, а потім зрізали болгаркою засув на воротах.

Дорога до пірсу виявилася дуже розмитою дощами, проте пройти там можна.

Несподіванкою стала голодна собака, яка сиділа на ланцюгу під воротами. Попри те, що активісти нагодували її, вона не припинила кидатися на людей. Вояки розповіли, що пес нікому не належить і був тут ще до їх переїзду на військову базу. А місцеві жителі розказали, що кидають йому їжу через ворота.

Лідер фракції "Сила Людей" в Маріупольській міськраді Максим Бородін найближчим часом звернеться в КП "Щасливі тварини", щоб транспортувати собаку у притулок, бо вона може бути небезпечною для перехожих.

Активісти зрізали засув і відкрили ворота до моря з Приморського парку, - ФОТО, ВІДЕО, фото-2

Сьогодні вперше за кілька років дорогою від пірсу через "Акварель" до Приморського парку спробувала проїхати машина. Маріупольці ще пам'ятають дорогу, коли вона була у гарному стані, і нею могли легко їздити навіть автівки. Проте за роки перекриття дороги Тарутою, вона не підтримувалася та стала занедбаною. Тому тепер автомобіль не зміг доїхати до воріт через розмиту дорогу.

Закінчилася акція приїздом о 20:00 охоронної фірми "Максіма-Охорона" (найнята родиною Тарут), яка намагалася закрити ворота, тому активісти викликали поліцію. Станом на 21:00 на місці працювала слідчо-оперативна група, а директор згаданої охоронної фірми зі скандалом відчинив ворота.

Активісти зрізали засув і відкрили ворота до моря з Приморського парку, - ФОТО, ВІДЕО, фото-3

Члени партії "Сила Людей" гадають, що вже завтра ворота виявляться зачиненими і їм доведеться знову їх відкривати.

Нагадаємо, що ворота встановила компанія "Азовінтекс" у 2015 році, після того, як купила санаторій "Металург". Незважаючи на те, що міська влада просили власника залишити дорогу до моря відкритою для людей, її закрили.

Активісти зрізали засув і відкрили ворота до моря з Приморського парку, - ФОТО, ВІДЕО, фото-4

Через кілька років потому міськрада відмовила у продовженні терміну оренди землі сім'ї Тарут ("Азовінтекс" і санаторій "Металург" належать їм) і фактично повернула її в розпорядження громади. Проте власники не поспішали прибрати або відкрити ворота і повернути жителям дорогу, як зазначив Роман Амелякін.

Департамент по роботі з активами виграв суд і вже намагався за допомогою комунальних служб демонтувати зазначені ворота, але тоді їм перешкодила охорона, найнята Тарутами, і вони лишилися на місці.

Читайте також: Мариупольцы грозятся снести забор Таруты и открыть дорогу к морю, - ФОТО

В чем не прав Тарута. Нардеп рассказал, где и как мариупольцам нужно спускаться к морю

Мариуполь дорога к морю
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии