У Приморському парку демонтували ворота Тарути, - ФОТО, ВІДЕО

У Приморському парку демонтували ворота Тарути, - ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні, 24 жовтня, небайдужі маріупольці за допомогою спецтехніки зняли ворота, які загороджували дорогу до моря з Приморського парку.

У Приморському парку демонтували ворота Тарути, - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Серед присутніх були помічені представники "Сили Людей" та багато інших активістів. Вони вирішили, що якщо міська влада не здатна зняти незаконно встановлені ворота навіть за рішенням суду, то необхідно їй у цьому допомогти.

У Приморському парку демонтували ворота Тарути, - ФОТО, ВІДЕО, фото-2 У Приморському парку демонтували ворота Тарути, - ФОТО, ВІДЕО, фото-3

Кран-маніпулятор підняв кожну стулку воріт та склав їх під забором. Так само зняли й хвіртку. Коли активісти почали болгаркою знімати петлі, щоб не повісили ворота знову, то начальник служби безпеки "Азовінтексу" викликав поліцію.

У Приморському парку демонтували ворота Тарути, - ФОТО, ВІДЕО, фото-4 У Приморському парку демонтували ворота Тарути, - ФОТО, ВІДЕО, фото-5

Патрульні поліцейські вже на місці викликали слідчо-оперативну групу, яка склала протокол огляду. Пошкодження власності, про що запевняв начальник служби безпеки "Азовінтексу", - то питання до суду, як відповіли йому представники поліції. До того ж, не було власника воріт, а начальник служби безпеки не міг представляти його інтереси, щоб мати змогу написати заяву до поліції.

Нагадаємо, у 2015 році комунальна дорога, яка проходила через санаторій "Металург", була перекрита після його придбання компанією "Азовінтекс".

Через кілька років міськрада відмовила у продовженні терміну оренди землі сім'ї Тарут ("Азовінтекс" і санаторій "Металург" належать їм). А от сама дорога за законодавством не могла бути здана в оренду, тому перекрита вона була незаконно від початку. Власники "Металургу" не поспішали прибрати або відкрити ворота і повернути жителям дорогу.

Департамент по роботі з активами виграв суд і влітку 2020 року за допомогою комунальних служб демонтувати зазначені ворота, проте наступного дня вони стояли там знову.

12 липня цього року депутат Маріупольської міськради Роман Амелякін з фракції "Сила Людей" виступив з ініціативою відкрити ворота до моря. 30 липня активісти відкрили хвіртку та зрізали засув воріт. Проте вже незабаром охорона закрила ворота, хоч і залишила відкритою хвіртку.

У Приморському парку демонтували ворота Тарути, - ФОТО, ВІДЕО, фото-6 У Приморському парку демонтували ворота Тарути, - ФОТО, ВІДЕО, фото-7 У Приморському парку демонтували ворота Тарути, - ФОТО, ВІДЕО, фото-8

Читайте також: Вы ворота видите? А по документам их нет! В Мариуполе власть год назад "снесла" забор Таруты, - ДОКУМЕНТ

Активісти зрізали засув і відкрили ворота до моря з Приморського парку, - ФОТО, ВІДЕО

Як у Маріуполі спуститися до моря на ходунках або з дитячим візочком. Перевірка 0629. Частина 2, - ВІДЕО

Мариуполь ворота Приморский парк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии