Непереможні ворота. Власник "Азовінтексу" знову намагався закрити прохід до моря, - ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні, 27 жовтня, депутат Маріупольської міської ради Роман Амелякін спіймав робітників компанії "Азовінтекс" (власники - родина Тарут) на спробі повернути ворота на їх незаконне місце.

Робітники встигли провести підготовче наварювання арматури, але після приїзду депутата Маріупольської міської ради від "Сили Людей" Романа Амелякіна та розтлумачення ним, що вони не мають права цього робити, - згорнулися й поїхали.

Непереможні ворота. Власник "Азовінтексу" знову намагався закрити прохід до моря, - ФОТО, ВІДЕО, фото-1 Непереможні ворота. Власник "Азовінтексу" знову намагався закрити прохід до моря, - ФОТО, ВІДЕО, фото-2 Непереможні ворота. Власник "Азовінтексу" знову намагався закрити прохід до моря, - ФОТО, ВІДЕО, фото-3

На відео Роман Амелякін розказує про ситуацію та показує, що процесом приїхав керувати начальник ремонтно-будівельного управління "Азовінтексу", який розповів, що розпорядження поставити ворота йому надійшло від керівництва компанії.

На техніці, яка приїхала ставити ворота, теж написано "Азовінтекс".

Сьогодні через вчасне реагування Романа Амелякіна - ворота не поставили назад. Але невідомо чи припиняться спроби знову перегородити комунальну дорогу до моря, якою мають право безперешкодно користуватися всі жителі та гості міста.

Нагадаємо, що 24 жовтня, активісти демонтували ворота.

Читайте також: У Приморському парку демонтували ворота Тарути, - ФОТО, ВІДЕО

Вы ворота видите? А по документам их нет! В Мариуполе власть год назад "снесла" забор Таруты, - ДОКУМЕНТ

Активісти зрізали засув і відкрили ворота до моря з Приморського парку, - ФОТО, ВІДЕО

Мариуполь ворота Приморский парк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии