• Головна
  • Читательницу сайта оскорбила публикация о ЛГБТ на войне. Вердикт экспертов: дискредитации нет
10:40, 3 червня 2021 р.
Надійне джерело
Блог 0629

Читательницу сайта оскорбила публикация о ЛГБТ на войне. Вердикт экспертов: дискредитации нет


Читательницу сайта оскорбила публикация о ЛГБТ на войне. Вердикт экспертов: дискредитации нет

Детектор.Медиа совместно с Институтом массовой информации запустили механизм жалоб на журналистские материалы, нарушающие профессиональные стандарты.

Одна из читательниц нашего сайта уже воспользовалась этой возможностью и пожаловалась на публикацию о ЛГБТ на войне. Вот ссылка на материал - https://www.0629.com.ua/news/3024093/lgbt-na-vijni-ak-voni-zahisaut-krainu-vid-rosijskoi-agresii.

Женщина считает, что статья дискредитирует украинскую армию.

Вот заключение экспертов:

«Повідомлення у ЗМІ про дії чи заходи, що проводяться певною соціальною групою і не мають однозначної підтримки в суспільстві, не мають нічого спільного з дискредитацією.Медіа не мають замовчувати факти, тенденції та явища незалежно від їхнього сприйняття».

«Презентацію ветеранського об'єднання «Військові ЛГБТ», як випливає з матеріалу, проводили представники самого об’єднання у вільний від служби в армії час, або колишні військові. Отже, це не є офіційний захід армії.. Природно, що оскільки ЛГБТ-люди становлять певний відсоток українців, то вони є і серед військових».

«Українське законодавство не криміналізує гомосексуальних практик, але й не виокремлює ЛГБТ серед ознак, за якими дискримінація людей є неприпустимою, тобто можна сказати, що в цій частині діють загальні норми про заборону дискримінації».

«Ініціатива «МедіаЧек» вважає, що редакція інтернет-видання 0629.com.ua у матеріалі «ЛГБТ на війні. Як вони захищають країну від російської агресії» не дискредитувала українську армію».

Полный текст заключения экспертов читайте здесь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #0629
Спецтема
Мы становимся открытыми. В редакционном блоге мы расскажем о принципах редакционной политики, о наших ценностях и нашей команде. Мы будем пояснять, почему в некоторых случаях поступаем так или иначе, и, конечно, ответим на все ваши вопросы

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Black Feast
3 червня 2021 р., 10:54
Хватит пропагандой заниматься! Таких людей о которых вы пишите 1%!
ombra
7 червня 2021 р., 14:41
Напугали, защищайте спинную часть.

live comments feed...