• Головна
  • Родители погибшей на заводе мариупольчанки написали письмо гендиректору ММКИ
продолжение темы
15:51, 7 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Родители погибшей на заводе мариупольчанки написали письмо гендиректору ММКИ

продолжение темы

Родители Юлии Диковой, которая погибла в бойлерной аглофабрики, написали открытое письмо на имя директора ММК имени Ильича Тараса Шевченко. ЧП произошло 2 августа 2017 года. Женщина работала машинистом, но погибла далеко от своего рабочего места. Ее родители до сих борются за то, чтобы виновные в смерти дочери понесли справедливое наказание.

Пожилые супруги добились начала судов, устраивали пикеты перед заводоуправлением и Донецкой областной прокуратуры. Диковы уверены, что их письмо будет проигнорировано,  поэтому они решили опубликовать его на сайте 0629.

"Говорят, что завод сражается за своих. но не за своих погибших, выходит, а за своих виноватых", - говорит отец Юлии, Виктор Диков. "По всей территории висят плакаты о том, что завод - территория безопасности. Но безопасность эта только для начальства, а для рабочих - смерть". - дополняет его супруга Татьяна.

 Редакция 0629 публикует полный текст письма.

"Ми, Діков Віктор Борисович та Дікова Тетяна Михайлівна, батьки Діковою Юлії Вікторівни (15.09.1977 р.н.), яка з 01 серпня 1996 року працювала на металургійному комбінаті імені Ілліча.

02 серпня 2017 року наша донька Дікова Ю.В. померла об 14-05 хвилин. через злочинні дії робітників заводу ім.Ілліча.

Ми хочемо подякувати людей, які проявили підтримку у цей страшний для нас час. Ми повністю спустошені раптовою втратою коханої доньки. Бракує слів, щоб описати біль, яку ми відчуваємо та яка на протязі трьох років не вщухає, а тільки збільшується.

Не дає втихнути болю дії людей, які оточували доньку під час праці на заводі ім. комбінату Ілліча та у день загибелі доньку зробили винною, спотворючі обставини та «обливаючи її гряззю». Численні звинувачення на її адресу про те, що вона нібито не була вдягнута у спецівку, прийшла почитати газету до бойлерної тощо. У той же день випустили листівки, які наклеїли по всій території МЕТІНВЕСТУ, та активно стали поширювати інформацію про те, що донька була неадекватна.

Не провівши розслідування нещасного випадку, не перевіривши достовірність інформації, стали відразу замітати сліди злочину. Робітників поліції, яки прибули на завод для фіксування подій трагедії, не пускали на територію заводу близько двох часів та за цей час усували сліди аварії, шляхом заміни розірваної прокладки засувки №36 (якій згодом було надане №31). До приходу поліції робітники підмітали усю підлогу, на якому була велика кількість конденсату, чим питались скрити місце на підлозі де у момент смерті знаходилось тіло нашої доньки. Вважали, що місце де лежала донька вже не можливо встановити та стали показувати інше місце знаходження тіла на якому фактично стояла будівельна площадка-козел. Коли винесли загиблу доньку на сходову площадку, слюсар закрив засувку спеціальним ключем, а коли поліція оглядала місце події-приміщення бойлерної, засувка №36 (якій згодом було надане №31) була відкрита. Після того. Як поліція поїхала з заводу, були скликані енергетики з інших цехів та під час дослідження - засувку відкривали та закривали, чим хотіли доказати, що прокладка не розірвана та аварії не було. Комісію держпраці на завод було допущене тільки 07 серпня 2017 р., тобто на п’ятий день після аварії. Весь цей час сліди аварії спотворювались та підроблялись документи. І як з'ясувалося, у подальшому під час слідства спотворювання обставин підтвердилось, у тому числі підробка підписів доньки, нібито вона мала право працювати у тепловому пункті. Розслідуванням було встановлене, що підпис підроблене, але ким встановити не вдалось. У суді обвинувачених у скоєнні злочину захищає адвокат Щербакова Н.В., яка працює у юридичному відділку заводу. Тобто керівництво заводу замість того, щоб зайняти принципову позицію та викоренити порушення техніки безпеки, зробити детальний аналіз чому на заводі регулярно відбуваються смерті та каліцтво, зайняли позицію спотворити факти та зробити у будь-який спосіб щоб не усі винні особі понесли покарання, а й ті, що опинились на лаві підсудних отримали не суворе покарання. До теперішнього часу обвинувачені, які займають керівні посади та від яких зависить життя робітників, не відсторонені від виконання своїх обов’язків.

Поширення неправдивої інформації відносно загибелі нашої доньки не було чиєюсь помилкою, а чітко спланований та організований план керівництвом заводу. Попереду у суді допит свідків - робітників заводу, які вже спотворювали факти під час слідства та від показань яких залежить чи буде надане покарання винним реальний термін чи умовний.

На жаль, люди завжди думають, що їх не торкнеться нещастя та з легкістю покривають злочинні дії своїх начальників.

Тільки принципіальне відношення до дій робітників, усіх рівнів, які не виконують та не стребують виконання умов техніки безпеки на заводі може зупинити смерті та каліцтво на робочих місцях.

МЕТІНВЕСТ усі свої сили кинув на захист винних у загибелі нашої доньки, МЕТІНВЕСТ є територію безпеки для керівництва заводу, тобто осіб винних у загибелі нашої доньки.

Об’єктивної справедливості ми не відчули по відношенню до нашої загиблої доньки, яка була робітником заводу ім.Ілліча та загинула на заводі ім.Ілліча, просимо Вас:

- для відновлення справедливості відсторонити від роботи підсудних: енергетика цеху Чернічкін Сергій Миколайович та енергетик дільниці ЦХП Коверник Костянтин Михайлович до постановлення приговору;

- відповідь направити до нашої адреси: 87554, Донецька обл., м.Маріуполь, пр. Будівельників, б.161 кв.53 на ім’я Дікова В.Б."

Читайте также: 

Кто виноват в трагической гибели женщины-машиниста на комбинате им. Ильича? (ФОТО+ВИДЕО)

"Как заставить прокуратуру работать?" Родители погибшей Юли Диковой устроили пикет, - ФОТО

“Мертвая дочь приходит по ночам”. Родители Юлии Диковой требуют наказания Метинвеста за ее смерть

Смертельное ЧП на "Азовстали": погиб рабочий

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #завод #Дикова

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Fuck off
7 серпня 2020 р., 16:21
Идиоты,ты в метинвесте, покаялись бы сразу, и тихо дали бы им денег, квартиру купили, или ещё что.....ну как то красиво замяли, понятно что дочь не вернуть, ну как то же надо закрыть вопрос....
Анна
7 серпня 2020 р., 16:32
Дай Бог сил и здоровья несчастным родителям. Три года добиваться справедливости...
Алекс
7 серпня 2020 р., 17:12
Писать надо не директору а в генпрокуратуру и офисе призедента и в СМИ тогда возможно дело сдвинется. Понятно что её туда послали добровольно _принудительно, а Метынвесту позор, не могут уладить проблему.
Считающий
7 серпня 2020 р., 17:18
Соболезную родителям, но думаю что кто то ими манипулирует. Не могу понять цели
татьяна
7 серпня 2020 р., 18:33
будет кара  родители добьются  рано иои поздно  этих  дурагонов  посадят  если конечно они  не сбежат  в россию  
live comments feed...