«Коли настане день, закінчиться війна...»

Сегодня мы открываем новую страницу сайта. И эту страницу мы отдаем тем, кто живет в этом городе, любит его, болеет душой. Для кого этот город был или стал родным. Мы отдаем ее мариупольским блогерам.

Еще пару лет назад таких людей, как блогеры, в городе просто не существовало. Но революция и война очень сильно изменили всех нас, и в первую очередь, они научили нас - не молчать. И вот среди тех, кто живет и работает в Мариуполе, образовался целый класс людей, которые, не стесняясь и ничего не боясь, громко говорят о том, что их волнует. И к их мнению прислушиваются. Их читают тысячи людей. Теперь эти люди согласились писать и для 0629.

Сегодня мы предлагаем вам первый блог в новом разделе сайта. Его автор - серебряный призер рейтинга лучших блогеров Мариуполя - 2015 по версии 0629.com.ua Вячеслав Аброськин.

«Коли настане день, закінчиться війна...» За декілька днів ці довгоочікувані слова почують тисячі маріупольців та гостей міста від улюбленого співака Святослава Вакарчука. Маріуполь дочекався «Океан Ельзи». В вересні 2015 році головною умовою проведення концерту організатори висунули - безпека відвідувачів концерту.

Це велика відповідальність - взяти на себе зобов’язання забезпечити безпеку під час подібного заходу. І доволі ризикована справа. По-перше, за декілька десятки кілометрів від міста постійні обстріли наших позицій терористичним угрупування «ДНР». По-друге, область захлеснула хвиля незаконної зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Щодня робимо вилучення. І по-третє, подібних заходів за останні два роки в зоні АТО ще не проводилось.

Але… силами поліції Донеччини спільно з підрозділами Нацгвардіі виконати це можливо. Задля цього вже проводяться необхідні спецзаходи. Всі дії правоохоронців координуються оперативним штабом на базі обласного главку поліції.

Прошу підтримки громадян та з порозумінням ставитися до посилених заходів задля безпеки кожного учасника. Кожен співробітник поліції Донеччини зробить все задля того, щоб свято відбулось.

Два тижні травневих свят минули і щодня ми несли службу в посиленному режимі, як кажуть працювали з надривом. Дуже насичений місяць на події. Завтра, в Слов'янську і Краматорську, на вулиці виходить нова патрульна поліція. Потім знов посилений режим несення служби. Декілька днів роботи в звичайному режимі і 31 травня - запуск нової патрульної поліції в Маріуполі.

Мені пишуть дружини моїх співробітників «коли вже діти побачать татка», відповідаю «після 17 травня». І дякую за розуміння. Впевнений, ми впораємось з усіма складнощами та «все буде добре».

Мариуполь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии