Нещодавно Clutch.co надала детальний звіт, де оголосило Perfectial among Top Web and Software Development companies in Ukraine – провідним розробником веб-серверів та програмного забезпечення України. Clutch.co з гордістю оголосило, що Perfectial, top software development company, визнано кращою серед кращих.

Чому це так?

Створена в 2012 році, дослідницька фірма з Вашингтону, компанія Clutch.Co, взяла на себе важливу двосторонню місію:

  • Допомогти покупцям знайти найбільш надійні та ефективні компанії-розробники програмного забезпечення, без необхідності платити.
  • Допомагати першокласним агентствам розвитку відрізняти себе від безлічі посередніх організацій.

Обидві мети регулярно виконуються фірмою, швидко надано провідного статусу в світі ІТ. І на основі постійно зростаючого визнання Clutch.co залишатиметься найавторитетнішою дослідницької компанією ще довгі роки.

Чому рейтинг Clutch.co такий важливий?

Увійти до складу Матриці Лідерів – величезний показник для кожного розробника, оскільки аналіз Clutch.co є дослідницьким і складається з багатьох різних критеріїв.

  • Перший і найбільш цінний фактор – відгуки клієнтів. Clutch збирає відгуки від колишніх і поточних клієнтів різних компаній, пропонуючи їм оцінити якість, ціни, гнучкість і відповідність фірми узгодженому графіку. Потім запитує, чи згоден клієнт рекомендувати агентство іншим.
  • Потім Clutch.co вивчає портфоліо компанії, аналізуючи всі верхні межі, яких вона може досягти, і оцінює результати, які вона досягає в кожному з них.
  • Нарешті, Clutch.co вимірює присутність на ринку, яка включає в себе нагороди компанії, присутність в соціальних мережах і загальну репутацію.

Як Perfectial потрапила на перше місце серед компаній-розробників програмного забезпечення?

Perfectial прагне досягти однієї головної мети – ефективно та оперативно втілювати ідеї клієнта.