Наша клініка почала свою діяльність сім років тому в місті Львов і за цей час ми зуміли завоювати довіру багатьох українців. Хвороби з’являються у нас не очікувано і для того щоб привести своє здоров’я до ладу необхідно дуже багато часу, нервів та грошей. Якщо вашою основною метою є виявлення хвороби на ранніх етапах розвитку ви можете звернутися до нашої клініки www//urosvit.com де можна пройти медогляд на новітньому обладнанні під наглядом професіоналів.

Тільки в нашій клініці проводять консультацію, обстеження та лікування всіх урологічних хвороб, серед послуг які ми можемо вам запропонувати є такі:

-          ультразвукова діагностика швидкий та абсолютно безпечний метод визначення стану внутрішніх органів, залоз та багатьох інших систем;

-          літотрипсія це новітній спосіб з допомогою якого ви зможете швидко та безболісно позбутися каменів без оперативного втручання, за допомогою ультразвукових хвиль больові відчуття при цьому зведені до мінімуму;

-          ударно хвильова терапія за допомогою цього методу повністю можна забути про операції оскільки цей метод вважають найбільш дієвим та безпечним;

-          фізіотерапія направлена на те щоб повернути втрачені функції та усунення наслідків хвороб;

-          цистоскопія це обстеження січового міхура з середини за допомогою новітнього обладнання та виведення на монітор зображення.

Наша лікарня має всі можливості для того щоб надавати високопрофесійні послуги людям це не тільки обладнання посліднього покоління, але й людський фактор. Наші лікарі це професіонали які дуже добре знають своє діло і весь час займаються тим що підвищують рівень своїх професійних знань та умінь. Лікарню не один раз відзначали самими різними нагородами, подяками та сертифікатами з повним переліком ви зможете ознайомитися на нашому сайті як з відгуками від наших пацієнтів. Нашими послугами можуть користуватися люди різного достатку оскільки послуги нашої клініки доступні кожному українцеві навіть з самим маленьким прибутком.

Ми позиціонуємо себе як надійну установу послуги якої доступні кожному, а процедури надаються професійно та безболісно. Для того щоб отримати повну інформацію стосовно нашої роботи необхідно всього лише подзвонити нам по телефону і можна вважати що проблема по 50% вирішена.