Живете ви собі спокійно і живете, але тут несподівано знадобилася велика сума грошей, набагато більша, ніж у вас є в заначці. Що робити? Де взяти кредит без відмови і в якому банку? А бажано без перевірки і миттєво!

Забігаючи вперед, скажемо відразу – немає таких банків, які надають кредити без відмови. Банки взагалі люблять відмовляти всім і вся, але зате в природі існують інші кредитори, але про це нижче.

Ясна річ, що кожна розумна людина, яка шукає позикові гроші, хоче домогтися 100% успіху без зайвої суєти. Тобто знадобилися гроші – думаєш, де їх можна взяти, щоб не відмовили. Прикидаєш, що для цього в тебе є, і обираєш для себе найбільш прийнятний варіант. Щоб ноги не оббивати і не витрачати зайвого часу.

Але зараз, правда, більшість людей думає вже по-іншому – лише б, хто дав, а побігати – не проблема. Це відбувається з-за того, що більшість українців уже повністю закредитовані, і мають ні один кредит. А в такому положенні, місць, де дадуть кредит без відмови, стає все менше. Експрес кредит сьогодні виручає кожного третього українця, гроші реально отримати швидко, без зайвих довідок і документів, які вимагають від клієнта банки.

Існує ще одна проблема, що виникає з-за численного відвідування тих чи інших кредиторів – кожен відмова у видачі кредиту ліцензований кредитор фіксує в бюро кредитних історій. І це негативно впливає на кредитний рейтинг клієнта.

Простіше кажучи, носиться людина по банкам, їй скрізь відмовляють, і кожен банк фіксує відмову. Можливо, якийсь із сотні банків схвалив би позику, але поки людина до неї дійдете, то зіпсує свій рейтинг. В результаті і цей банк вам кредит не схвалить.

Тому, замість того, щоб перебирати кредиторів, вам потрібно тверезо оцінити своє становище, прикинути, хто реально може дати грошей у борг і не відмовити, і йти прямо туди.

У зв'язку з поставленою проблематикою (де можна взяти кредит без відмови) у народу виникає ряд помилок.

Адже кожен хоче отримати позикові гроші нічого не залишаючи в заставу, нічим не ризикуючи, хоча заставне кредитування вигідніше, ніж звичайне. Просто багато людей заздалегідь «страхуються» — якщо людина раптом не поверне борг або не захоче його повертати, то нічого свого не втратить. Тому в споживчому кредитуванні такі величезні прострочення, і тому банки практично припинили беззаставне кредитування.

Перша омана стосується банків. Нібито банки – це найпростіше і саме «безвідмовний» місце. Якщо потрібен кредит, то потрібно бігти саме туди, там дадуть. А якщо не дадуть, то ми ще будемо довго дивуватися, чому не дають.