Найкращій спосіб висловити свої почуття до близької людини, яка покинула цей світ – це встановити на її могилі хороший пам’ятник. Якщо облаштувавши могилу найкращим чином, вона стане осередком пам’яті, і тим місцем в якому викарбовано навічно вашу любов і повагу до померлої людини. Зрештою це все, що ви можете зробити у підтвердження своїх почуттів і задля виконання останнього боргу перед померлим.

Майстерня Діабаз виготовляє надмогильні плити як з граніту, так і з мармуру.

Гранітні пам’ятники відрізняються стійкістю до руйнування. Граніт простоїть багато років, при цьому ніскільки не змінюючись. Така витривалість обумовлена тим, що граніт дуже міцний, він найкраще підходить до використання на вулиці, витримує зміни температур, вплив води, вітру і механічні пошкодження, його не бере пліснява. Естетична сторона граніту виступає у вигідному світлі, камінь лаконічний та стриманий, і водночас благородний, достойно підкреслить вашу повагу і вдячність покійному.

Пам’ятники з граніту Діабаз – найкращій вибір, все що вам треба для того щоб їх побачити чи замовити, це перейти на сайт компанії та зробити замовлення.

Мармурові пам’ятники асоціюються з величчю та розкішшю, і це правда. Вони гідно підкреслюють найкращі почуття до покійного своїм величним зовнішнім виглядом, таку надмогильну плиту неможливо не помітити.

Майстри розуміють настільки виснажлива для вас вся ця метушня по виготовленню пам’ятника в той період коли ви ще не оговтались від втрати близької людини і тому намагаються максимально полегшити цей процес і виконати повний цикл робіт по облаштуванню місця поховання швидко і якісно.

Процес виконання пам’ятників проходить таким чином:

  • Все що від вас потрібно це визначитись з тим, як би ви хотіли бачити місце поховання, майстри готові виконати усі ваші побажання.
  • Якщо ви не можете визначитись із зовнішнім виглядом могили вашої близької людини, Діабаз візьме це на себе.
  • Це може бути як одинарний, так и подвійний пам’ятник, або навіть комплекси.
  • Перед усім продемонструють 3 D макет майбутнього надмогильного пам’ятника, щоб у вас не залишилось сумнівів.
  • Зроблять надмогильну плиту максимально відповідально і якісно.
  • Майстри Діабаз виконають художнє оформлення – портрети, написи і малюнки вручну, використовуючи який завгодно стиль, або колір.
  • За вашим бажанням працівники Діабаз повністю облаштують місце поховання і наддадуть усі необхідні аксесуари ритуального призначення для цього.
  • Є можливість привезти пам’ятник в кожне місце на карті України, встановити, забетонувати, облицювати правильно і надійно.

Майстерня по виготовленню пам’ятників проводить повний цикл робіт пов'язаних з вставленням надмогильної плити та облаштуванням місця поховання. Це дозволить вам не докладати зайвих зусиль і принесе економію часу та зменшить ваші фінансові витрати. Перейдіть за посиланням: http://diabaz.com.ua/ та зробіть замовлення.