Незважаючи на те, що сучасні вейпи досить доступні, більшість фанатів пари швидко звикають до свого девайса і важко переживають його вихід з ладу. Щоб цього не допустити, варто піклуватись про пристрій, тим більше, що на відміну від складних в обслуговуванні боксмодів та атомайзерів, поди майже не потребують уваги до себе. Проте варто дотримуватись низки простих рекомендацій, щоб уникнути передчасних поломок девайсу.
Як вважають експерти вейп магазину Guru Vape, комфортно використовувати портативний вейп, орієнтований на сольові рідини, можна рік чи навіть більше – все залежить від охайності вейпера та його старань у догляді за девайсом.
Регулярні перевірки картриджу
Оскільки знімний картридж є одночасно і випаровувачем, і резервуаром для рідини, важливо, щоб він зберігав свою герметичність. Час від часу виймайте компонент з батарейного блоку, щоб впевнитись, що рідина не протікає, а кількість конденсату на контактній групі не несе загрози.
Також необхідно регулярно оглядати картридж на наявність тріщин чи сколів – використовувати аксесуар з дефектами незручно і небезпечно. Є вірогідність, що від наслідків розгерметизації ємності для рідини постраждає подик, адже залиття заправкою може вивести з ладу кнопку активації, датчик затягування чи порт зарядки.
Безумовно, задля власної безпеки та задоволення від вейпінгу, необхідно використовувати виключно оригінальні комплектуючі. Це дасть вам змогу насолоджуватись більш насиченим смаком та досягти найдовшого терміну служби картриджа.
Увага до батарейного блока
Від характеристик та можливостей под-системи залежить задоволення від паріння, тож перед купівлею варто ретельно вибрати модель. Щоб вирішити, який под купити можете переглянути на сайті guruvape.com.ua всі наявні конфігурації.
Основна частина под системи включає в себе і акумулятор, і елементи керування, і різноманітні роз’єми. Цей найдорожча та найцінніша частина вейпу, адже зарядний кабель чи картридж коштують значно менше, ніж безпосередньо подік.
Виробники електронних сигарет зауважили, що у створенні девайсів вони переважно використовують надійні та міцні матеріали. Проте у випадку жорсткого падіння корпус може зазнати дефектів. Тому варто обережно використовувати подики і берегти їх від ударів.
Але на відміну від смартфонів, від чохлів та футлярів на подсистемі варто утриматись. Силікон, з якого зроблено такі аксесуари, затримує конденсат і провокує окислення контактів. Також потрібно регулярно видаляти конденсат з контактної групи ватною паличкою або диском.
Загальні рекомендації
Спеціалісти інтернет магазину Guru Vape акцентують увагу на тому, що не можна залишати електронну сигарету під відкритими сонячними променями, поблизу радіаторів опалення або біля відкритого вогню. Це може призвести як до псування АКБ та зниження автономності, так і до можливого вибуху елемента живлення.
Буде краще, якщо ви утримаєтесь від паріння на морозі – це не загрожує вибухом акумулятора, проте «з’їдає» ємність батареї. До того ж, перепади температур при поверненні в приміщення можуть спровокувати розширення рідини в резервуарі, що викличе переливання заправки в зону контактної групи.
Сьогодні майже всі поди працюють навіть під час заряджання, але доцільніше відмовитись від використання пристрою, що підключений до мережі. Так ви зможете уникнути короткого замикання та дасте електронній сигареті трохи перепочинку.
Також радимо прочитати інші статті на сайті (0629.com.ua): "Чому українці масово переходять на Pod системи та відмовляються від традиційного тютюну?" та "Кому було вигідно запровадження заборони на електронні сигарети в Україні?"