Довгий час гучні чутки оточували можливий бій між Олександром Усиком та Тайсоном Ф'юрі. Зрештою, ці світові зірки боксу справді зійдуться на рингу. Досліджуємо всі аспекти перемовин двох команд та готуємося до двобою разом з 1win бк.

Обидва бійці мають вражаючі та бездоганні спортивні рекорди, що робить очікування вболівальників та критиків неймовірно високими. Передбачається, що бій між Усиком і Ф'юрі буде однією з захоплюючих подій у світі боксу.

Бій між Олександром Усиком та Тайсоном Ф'юрі проходитиме в прямій трансляції на 1vin офіційний сайт. Бій триватиме за незаперечний титул чемпіона світу в суперважкій вазі. Обидва бійці мають видатні технічні навички та фізичну міць. Боксери знаходяться у чудовій формі та активно готуються до бою. Усик провів кілька переможних боїв після переходу в суперважку вагу, а Ф'юрі демонстрував вражаючу форму у своїх попередніх боях.

Підготовка до бою — прогнози експертів 1win

Більшість боксерів, критиків та вболівальників 1win вход чекають дуже важкого та рівного бою між суперниками. Багато прогнозів вказують на те, що сутичка може перейти в тривалу 12-раундову війну і спрогнозувати результат якої неможливо. Бій, який спостерігатимуть всі шанувальники на 1він сайт в потоковій трансляції, між Олександром Усиком і Тайсоном Ф'юрі обіцяє стати однією з найбільш захоплюючих боксерських подій у 2023 році. Обидва бійці мають приголомшливі спортивні рекорди та підготовку, що робить зустріч цікавою для глядачів та критиків. Бій транслюватиметься в ряді країн і доступний для перегляду онлайн.

Попередньо проведення поєдинку планувалось на 29 квітня. Проте до цього часу остаточна дата не визначена, отже фанатам на 1win досі невідомо коли саме пройде така очікувана подія. Наразі сторони не можуть дійти до єдиного рішення, що робить неможливим проведення бою в найближчий час.

Позиція команди Ф’юрі

Останнім часом від команди Усика отримано багато коментарів, в тому числі і для букмекерів як 1vin,  що угоду не буде підписано. При цьому Клімас та Красюк вважають винними в цьому суперника, оскільки він має неприпустимий список вимог. Спочатку обговорення поєдинку, українська сторона була готова прийняти вимоги про розподілення гонорару у відсотковому співвідношенні 70/30 на користь американського бійця. Проте українець не погодився відмовитися від пункту про матч-реванш. 

При цьому представники Ф’юрі зазначили що їх боєць згоден з пунктом про реванш, не дивлячись на те, що сторони так і не дійшли згоди в питанні спліту на другий бій. Одночасно представники Усика в середині перемовин оголосили про їх припинення. На думку команди Ф’юрі, саме така поведінка суперників не дозволяє дійти до єдиної думки, та все ж таки призначити дату бою. Пояснюючи проблему, що заважає організувати бій українця та американця, Воррен повідомив, що було залагоджено багато пунктів, крім одного — питання матч-реваншу. Однак, аналітики 1win сайт вважають, що ця підстава не вирішальна.

Попередньо Тайсон офіційно оголосив про відмову від реваншу, що повинно було суттєво спростити договір. Оскільки боєць вже був в подібних ситуаціях раніше, повторювати помилки не хотілось. Не дивлячись на це менеджер переконав Ф’юрі погодитися з цією умовою. Новою проблемою став розподіл грошей за реванш і саме на цьому етапі команди зупинилися. Фактично, причин для скасування бою немає. 

Чому принципова позиція української сторони – експертна думка 1він

В свою чергу команда Олександра Усика заявляє що суперник намагається буквально осідлати українського боксера, виставляючи низку неприпустимих вимог, що лише ускладнює договір. І з такими онлайн заявами цілком згодні більшість експертів українського боксу на 1 win офіційний сайт. Спочатку деякі пункти просто відкидалися. Але згодом Усик погодився на більшість, не даючи сісти собі на шию, висуваючи зустрічні вимоги. 

Спочатку офіційні джерела повідомляють 1він, що сторони не можуть дійти згоди щодо розділення гонорару, що неодноразово ставало причиною переносу дати поєдинку. Попередньо обговорювалась зустріч в Саудівській Аравії в один з вікендів березня. Однак через велику кількість суперечок довелось перенести дату на кінець квітня. 

Більш того українська сторона погодилась віддати супернику 70 відсотків гонорару за бій, але і тут Ф’юрі змінив умови. 10 березня Тайсон заявив що хоче не просто більшу частину грошей, але й отримати додатково 1% за добу починаючи з 10 березня та до моменту підписання контракту. Навіть ці умови українець прийняв, але висунув зустрічну вимогу. 

За інформацією 1win сайт, Усик заявив що згоден на висунуті умови, але Тайсон натомість має теж виконати одну вимогу. Боксер повинен одразу після завершення поєдинку перерахувати пожертву для України в розмірі одного мільйона фунтів. В разі затримки боксер також повинен буде сплатити додатково 1% на користь українців, з власного гаманця за кожен день затримки. Остаточне рішення Тайсона Ф’юрі на цей час невідоме.