Вітаміни потрібні для правильного функціонування організму. Їхня нестача може викликати не лише слабкість, а й серйозні проблеми зі здоров'ям. Ви постійно відчуваєте втому? Чи не можете зосередитися? У вас проблеми із зором? Можливо, у вас є дефіцит вітамінів групи В. В Аптеках медичної академії можна купити вітамін в12 в ампулах, якщо вам його прописав лікар. Дізнайтеся, які симптоми дефіциту вітаміну В12 та як відновити його необхідний рівень.

Що спричиняє дефіцит вітаміну B12

Причин нестачі цього вітаміну в організмі багато. Переконайтеся, що ви не схильні до ризику, та з'ясуйте, що викликає дефіцит вітаміну B12. У вас можуть бути проблеми зі здоров'ям, якщо:

- ви знаходитесь на обмежувальній дієті (вам можуть знадобитися й інші вітаміни);

- неправильно харчуєтесь, (дефіцит вітаміну В12, може призвести навіть до анорексії);

- ви зловживаєте алкоголемнадмірне вживання алкоголю вимиває цінні вітаміни та мінерали;

- ви літня людина - у людей похилого віку часто виникають проблеми з правильним засвоєнням вітамінів, тому їм необхідні додаткові добавки;

- у вас є захворювання тонкої кишки;

- ви маєте вроджений дефіцит вітаміну B12;

- у вас є проблеми з щитовидною залозою.

Як виявити дефіцит вітаміну B12

Теоретично вам нічого не загрожує, але ви погано почуваєтеся? Недостатня кількість вітаміну в організмі дає характерні симптоми. Найбільш відомі симптоми дефіциту вітаміну В12 можна розділити на кілька категорій.
Якщо
ви:

- слабкі, й швидко втомлюєтеся;

- не можете сконцентруватися;

- у вас хронічні головні болі та запаморочення;

Це означає, що ви, ймовірно, страждаєте на анемію, викликану дефіцитом вітаміну B12. Також лікар може запропонувати вам препарати заліза в таблетках.

Ваш травний тракт також може надсилати тривожні сигнали. Дефіцит вітаміну B12 викликає втрату апетиту та навіть смакових відчуттів. Крім того, ви можете відчути печію.

Вітамін В12 впливає на нервову систему. У людей з дефіцитом цього вітаміну спостерігають загальну слабкість, проблеми зі збереженням рівноваги, порушення чутливості, холод та болі, а також ослаблення зору, яке може призвести навіть до сліпоти.

Головне – знати про проблему

Для людей зі значним дефіцитом вітаміну B12, у яких засвоєння вітамінів утруднено, рекомендується введення вітаміну B12 внутрішньом'язово. Для зручного та швидкого пошуку ліків вам буде корисна аптека медакадемії онлайн, де можна дізнатися наявність препаратів та їх ціну. Раннє виявлення недоліків та початок лікування – це шанс уникнути неприємних наслідків, пов'язаних із неврологічними проблемами або серцево-судинною системою.