Серед найбільш великих і відомих фабрик з виробництва шоколадних виробів особливе місце займає відома для всих кондитерська фабрика Millennium. Відкрита вона була в 1999 році. Це те місце, в якому до процесу приготування шоколаду відносяться, як до справжнього мистецтва. Всі ласощі, яке виготовлено Міленіумом, не просто смачні, але й створені з любов'ю.

Продукція, пропонована шоколадною фабрикою Міленіум

На сьогоднішній день продукція, яка пропонується для покупців з боку шоколадної фабрики Міленіум, є досить широкою. В асортименті можна знайти такі товари:

шоколад в плитках;

шоколадні цукерки в коробках;

дитячий шоколад;

шоколадні батончики;

вагові цукерки;

драже;

шоколадне печиво.

Асортимент продукції є настільки широким, що кожен покупець зможе знайти для себе той продукт, який припаде до душі.

Основні етапи розвитку шоколадної фабрики Міленіум

Процес виробництва смачного українського шоколаду почався з того, що в 1999 році на території Дніпропетровська було побудовано високотехнологічну та інноваційну фабрику, яка нині задовольняє попит не тільки вітчизняних, а й зарубіжних виробників. Над розробкою рецептів працювала справжня команда професіоналів, яка по сьогоднішній день тримає рецепт в секреті.

Золотим роком у розвитку Міленіуму став 2001 рік, так як саме в цей час було випущено шоколад, в якому був присутній цілісний горіх. Його особливість полягала в тому, що він не тільки мав унікальний і неповторний смак, але і абсолютно іншу упаковку. Тут дизайнери постаралися і виготовили упаковку з віконцем.

Початок 2004 року ознаменувався тим, що було випущено зовсім нові шоколадні цукерки під назвою Любимов. Це сприяло тому, що з часом довелося розширювати власні потужності і відкривати ще один завод з виготовлення шоколадної продукції.

Для справжніх поціновувачів шоколаду в 2006 році було виготовлено новинку, а саме екстра тонку плитку шоколаду. Саме це сприяло яскравому розкриттю всіх смакових характеристик. У 2008 році фабриці довелося пройти своєрідний іспит від Disney. Це пов'язано з тим, що почався випуск продукції під цим брендом, розробленим спеціально для дітей. За нинішній день компанія вдосконалюється і випускає щорічно справжні шедеври шоколадного мистецтва. Керуючись відгуками покупців, можна помітити, що продукція дійсно смачна та заслуговує значної уваги до себе.