Перед кожною людиною, яка вирішила зробити ремонт постає ряд питань: «З чого почати ремонт?», «Що треба купувати і де?», «Робити його самостійно, чи з допомогою спеціалістів?», «Змінювати стиль кімнати чи ні?», «Як зекономити?», «Який матеріал надійніший і бюджетний?», «Що буде в результаті?».

Будь-який ремонт слід розпочинати з планування. В цей етап включається: створення дизайн-проекту приміщення самостійно або з дизайнером; продумати як в подальшому розставити меблі та інтер’єрні предмети; спланувати базові «чорнові» роботи (стяжка підлоги, штукатурка, зміна дверей та сантехніки та інше) та iншi додатковi роботи; обрати матерiaли; вивчити цiни на все.

Підбираючи якісні матеріали порадьтесь зі спеціалістом. По-перше, так ви зможете дізнатися якими перевагами наділений той чи інший товар, та зрозуміти який матеріал найбільше підходить до вашого інтер’єру. 

Обов'язково складіть список “Що саме потрібно купити?”, щоб нічого не забути та мати на увазі чого не вистачає. За посиланням можете подивитися, які товари вам до вподоби та взяти на замітку. Зазвичай в магазинах завжди є знижки, які допомагають ще й економити бюджет.

Наприклад, зараз діють акції на:

 • Деякі види підлогового покриття - плитку Cersanit Десто графіт G412 42x42, плитку Golden Tile Calacatta extra білий Н90510 60,7x60 та плитку Cersanit Десто грей G412 42x42. Вони стануть чудовим вибором для капітального ремонту.
 • На плінтус ПВХ Novart SW11 дуб сангрія 18x52x2500 мм, МДФ FN Neuhofer Holz білий 15х115х2400 мм і т.д.
 • На грунтовку: BauGut TFG (10Л), Bayris 5 л та інші.

h_kb4W_n_KfFZsaMUyB8DUE4ADjM9yudpo35uZvGkqS1Ah_ZKbYkvIJ4dfdbvJ5guc-phTW14lyh4WSaQoH-cTjIRk8yGBOdH8JKbHxVMBSqAOjQ6fZH5NskMEtHCuIw4HIMb9ZZ3iXbaKfV1Q

Види ремонту: дізнайтеся, який ваш

    Існує 5 видів ремонту:

 • Косметичний – це процес оновлення зовнішнього виду квартири, без проведення складних інженерних робіт. Він включає: відновлення поверхні, закриття тріщини та подряпин, виправлення дефектів, фарбування стін, дверей, або ж вікон.
 • Капітальний ремонт – це самий складний та витратний вид. Він потрібен тоді, коли треба все кардинально змінювати: заново звести перегородки, провести доповнення системи вентиляції, зведення нової електричної схеми та інше. Це добра нагода змінити квартиру на свій смак та зробити все комфортним.
 • Ремонт без проблем – це створення дизайн-проекту разом з дизайнерами та іншими фахівцями. Це в стилі тих, хто прагне до естетичного та дорогого затишку. Але слід зазначити, що будь-який інший вид ремонту може буде не тільки естетичним, але й індивідуальним – все залежить від фантазії того, хто планує ремонт.
 • Декорування – це вдала ідея для зміни обстановки. Буває дивишся все начебто так, але хочеться змін. Саме в таких випадках декорування стає гарним вибором. Цей вид включає в себе: перестановку, заміну домашнього текстилю, розстановку меблів і т.д.
 • Євроремонт – цей вид займає останню позицію в даний час. Більшість вважає, що псевдо дизайнерські рішення виконробів – просто трата грошей та часу. Адже, можна самостійно (без архітекторів та без зайвих витрат і проблем), навчитися робити все самостійно, або ж вивчити бюджетні стилі, які все більше набирають популярності. 

Покрокова інструкція для ремонту вашої мрії

Найбільш актуальні дві групи ремонту: косметичний та капітальний. Фактичні відмінності між ними – стан житла, ваші бажання, розмір витрат та список робіт.

    Інструкція включає в себе 5, але дуже важливих кроків. Таких як:

 1. Необхідно визначитися з дизайном.
 2. Скласти план квартири. Це допоможе надалі в розрахунках матеріалів та в ряді інших питань.
 3. Прорахувати фінансові витрати на: матеріали, оздоблення, обладнання, інструменти, послуги майстрів та «непередбачувані» моменти.
 4. Потрібно звільнити простір.
 5. Останній, але дуже важливий крок – це складання плану ремонтних робіт.

Дуже важливо розуміти при цьому, що створення свого сімейного затишку та комфорту – зможе надихнути не тільки вас, але й вашу родину! Саме це, може змінити ваш настрій та додасть натхнення перед ремонтом, що вплине: як на його термін, так і на кінцевий результат.

tB9pzJJKHU0zNdG7086eQDfLr0k36ddeSeYNH0mLhQkXmborVRhAYulCE3oU4eNhe6Wm8vdsv17P9d9DFjx-c6RpBiNUMStWEX3D3yf9NlQ76S01n7Hz6YoRPM_2_A82P0vdZ8VuF0I9nd83cA

Складний ремонт потребує допомоги професіоналів. Особливості професійного ремонту

Складні технічні завдання доречно буде довірити професіоналам. Це зможе вберегти вас від помилок та зайвих витрат. Є такі рішення в переплануванні, яким зможуть дати оцінку тільки спеціалісти. Оцінка разом зі спеціалістом стану об’єкту, обговорення бажаних змін та бюджету проектування та чіткий план – збережуть ваші нерви. 

Слід зауважити, що головне при цьому обрати надійного спеціаліста, який працює на якість, а не на кількість. Його можна обрати тільки по відгукам знайомих та колег. 

Запам’ятайте: дорого – це не завжди якісно, а якісно те, що роблять професіонали, а не «любителі» придумати додаткові витрати для вас!