Із зростанням кількості корпоративних компаній, офісів, фрілансерів та збільшення часу роботи за комп’ютером, гостро постає проблема з правильним освітленням робочого місця. Оскільки зір це одна із головних можливостей людини, дуже важливо слідкувати і берегти його. Вирішити проблему з керуванням освітленістю просто, досить лише купити вертикальні жалюзі.

На сайті компанії “Артіка” представлена величезна кількість різноманітних сонцезахисних систем, на будь-який смак. Різноманітність дизайну, можливість закрити великий проєм та облаштувати віконний проріз складної форми – все це можливо з нами!

Саме вертикальні жалюзі запобігають проникненню сонячного світла і в той же час являються оригінальним елементом декору для будинку та офісу. З їх допомогою увесь інтер’єр збагачується вишуканістю та елегантністю, а сонячні промені більше не перешкоджають роботі та відпочинку.

Ми пропонуємо велику різноманітність видів цих виробів, а саме класичні (тканинні), стрінг (ниткоподібні) та пластикові.

Переваги вертикальних жалюзі

 1. Стильний вигляд та необмежена кількість комбінацій конструкцій та кольорових відтінків.
 2. Різні структури, відтінки та розміри дозволяють експериментувати та підбирати все на ваш розсуд.
 3. Здатність імітувати штори та великий об’єм жалюзі дає можливість закривати не тільки вікно, а й прилеглі ділянки.
 4. Заміна ламелей не розбираючи всю конструкцію (для оновлення дизайну чи заміни пошкоджених ділянок).
 5. Максимальна затишність, на відміну від горизонтальних жалюзі (що створені більш для офісного стилю).
 6. Простота догляду за ними та наявність спеціальних компонентів, що борються із проблемою вигорання на сонячних променях.

Чому саме компанія “Артіка”

Компанія “Артіка” на ринку праці вже більше 20 років. Нашою основною метою є забезпечення комфортного освітлення у будинках та офісах українців. Завдяки постійному росту та розвитку, на сьогоднішній день. Ми можемо гарантувати захист від надмірного сонячного світла кожному українцю!

Ми пропонуємо:

 1. Висококваліфіковану консультацію з будь-якого питання щодо сонцезахисних систем.
 2. Високу якість виробів (лише від перевірених постачальників).
 3. Досвідчених фахівців, що супроводжуватимуть Вас з моменту вибору товару, до моменту його встановлення.
 4. Стабільність та безвідмовне виробництво.
 5. Клієнтоорієнтованість.

Наш колектив складається з людей, що повністю віддані своїй справі. Ми не боїмося складності та нових викликів, адже працюємо виключно із професіоналами.

Спеціалісти в відділу продажу допоможуть Вам обрати будь-яку сонцезахисну систему відштовхуючись від Ваших побажань, професіонали з виробничого відділу швидко та якісно виконають Ваше замовлення, а монтажно-сервісна бригада швидко та якісно встановить та налаштує обладнання.

Орієнтуючись на результат, ми разом з Вами йдемо великими кроками вперед постійно вдосконалюючись, а отже результатом нашої праці є виключно Ваше благополуччя.