Ми знаємо як іноді важко визначитись з доставкою їжі. Тому підібрали для Вас основні критерії, на які необхідно орієнтуватись на прикладі нової доставки суші ОКАДА (OKADA) у Львові:

  • Вичерпність інформації

Заклад повинен бути відкритим до Вас. Бажано, щоб був сайт, на якому детально описано хто готує їжу, який склад страв, щоб, замовляючи суші онлайн у Львові Ви точно не помились і враховували всі свої смакові вподобання. На сайті OKADA ви можете бачити відсортоване меню по категоріям (сети, роли, суші, сушіріто, ВОК, салати, макі). Заходячи на сторінку кожної страви, можна дізнатись вагу та всі складники рецептури – от що означає прозорість.

  • Вигідність

Завжди хочеться отримати максимум з мінімумом затрат. OKADA знає про це, тому підготувала для Вас безліч акцій. Не кажучи вже про великі порції за низькою ціною. Бажаєте замовити суші у Львові з послугою самовивіз? Отримайте 10% знижки на суму чеку! Можливо, хочете безкоштовно суші? Без питань! Подарунок: рол від шефа в честь для народження або безкоштовні роли за магнітики, які дарують кожного замовлення. Також в Instagram проводять розіграші страв та напоїв.

  • Відгуки

На відгуки завжди потрібно звертати увагу. У доставки суші львів OKADA за нетривалий час на ринку вже є багато позитивних відгуків на різних порталах – жодного негативного. В основному, люди кажуть, що віднайшли нову найкращу доставку з найсмачнішими ролами і будуть тепер замовляти лише у них. Можливо, і Вам варто спробувати?

  • Доставка

Доставка суші у Львові з ОКАДА здійснюється до 1 години, при чому всі страви готуються з-під ножа, без заготовок. Але OKADA не обмежується лише цим. Вони доставляють і поза місто - в Рясне, Брюховичі, Пасіки-Зубрицькі, Горішній, Зубра. Доставка безкоштовіна від 200 грн в межах Львова і від 500 грн в околицях. Кур’єр ніколи не забуде смачні суші, фірмові магнітики та прекрасний настрій.Що ж, Ви готові спробувати справді смачні львівські суші?Тоді замовляйте і Ви не помилитесь

На сайті: okada.com.ua

Телефонуйте для замовлення:

  • +380(50)878-58-87
  • +380(93)878-58-87
  • +380(67)878-58-87