Лікування наркоманії та алкоголізму в центрі «Реванш»

Наркоманія і алкоголізм - широко поширені і небезпечні захворювання, що вимагають адекватного та своєчасного лікування. Саме таку професійну допомогу своїм пацієнтам пропонує наркологічний центр «Реванш».

Де пройти якісне лікування наркоманії та алкоголізму?

Особливості лікування наркоманії

У Києві лікування наркоманії представляє собою комплексну програму. Фахівці центру професійно підходять до питань детоксикації і зняття ломки, надаючи хворим необхідну першу медичну допомогу.

Для проведення детоксикації застосовуються хімічні методи (антидотна терапія) і біологічні (застосування сироваток, сорбентів, вакцин, фізичні навантаження і сауна), що дозволяють очистити кров від токсичних речовин, залишків наркотику, зняти прояви абстинентного синдрому і усунути хімічну залежність. Однак основою при лікуванні наркотичної залежності є психологічна реабілітація.

Головною методикою, що практикується в клініці, є програма «12 кроків». Колективні заняття в групах взаємодопомоги допомагають людині не тільки знайти потрібну підтримку і відновити навички міжособистісного спілкування, а й утвердитися в правильних мотиваціях, навчитися нести відповідальність за власне життя, сприяють формуванню нової системи цінностей і духовного розвитку.

Доповнюється програма елементами арт-терапія і Гештальт-терапії, працетерапії та сімейним системним психоаналізом. Завдяки комплексній реабілітації купірується психологічна залежність людини від наркотичних речовин, що сприяє досягненню стабільної, стійкої ремісії.

Про лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму в Києві за своїми принципами багато в чому схоже з реабілітацією при наркотичної залежності. Спочатку пацієнти також проходять детоксикацію, спрямовану на зняття похмільного синдрому і досягнення стану тимчасової тверезості.

Фахівці центру надають професійну допомогу при таких патологічних станах, як багатоденні запої, гостра абстиненція, алкогольна інтоксикація, біла гарячка. Пройти всі необхідні процедури можна в комфортних домашніх умовах у будь-який час доби. Для цього достатньо скористатися послугою виклику нарколога додому.

Хороші результати дають кодування, гіпноз, підшивка, медикаментозна терапія. Однак, щоб вони збереглися на довгий час, не обійтися без психологічної реабілітації. Алкоголізм відноситься до категорії психосоматичних захворювань, тому якщо не допомогти хворому сформувати правильні мотивації і бажання одужати, не усунути фактори, що спровокували розвиток захворювання, то черговий зрив і догляд в запій неминучі.

Переваги лікування в центрі

Реабілітаційний центр «Реванш» вважається одним з кращих профільних установ, що спеціалізуються на лікуванні алкогольної та наркотичної залежності. Основна перевага клініки - це комплексний підхід до вирішення проблеми - надання професійної медичної допомоги + грамотна реабілітація, послуги висококваліфікованих досвідчених психологів.

Програма терапевтичного курсу розробляється для кожного пацієнта індивідуально на підставі результатів попередньої діагностики, що дозволяє домагатися гарного ефекту і стійкої ремісії навіть у важких, запущених випадках. Співробітники центру не забувають про своїх підопічних і після виписки, пропонуючи їм допомогу в соціальній реабілітації та терапевтичне супровід протягом півроку.

Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, вартості та методів лікування у центрі «Реванш» можна, перейшовши безпосередньо на сайт https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua