відновлення зору у Львові

Проблеми із зором - це дуже широке поняття. Існують такі стани, при яких не можна обійтися без хірургічного втручання, - наприклад, катаракта. При багатьох проблемах з оптикою очей можна жити і без операції. Наприклад, відновлення зору у Львові проводять за допомогою лазерної корекції.

Короткозорість, далекозорість, пресбіопія і астигматизм (разом їх називають порушеннями рефракції) - це стани, які виправляють за допомогою окулярів або контактних лінз, якщо вони вас влаштовують. Але багатьом людям вони доставляють масу незручностей: окуляри змінюють зовнішній вигляд, їх лінзи запотівають і спотворюють простір, оправи потрібно міняти і підбирати під одяг, вони заважають при заняттях спортом. Нарешті, якісні окуляри і лінзи недешеві і вимагають постійної турботи і уваги.

У той же час лазерна корекція - відмінний спосіб виправити зір. Лазер - це інструмент, можна використовувати його по-різному і проводити операції, які сильно відрізняються один від одного. А якщо врахувати, що лазери теж бувають різними, то стає ясно: майже для кожного випадку можна підібрати методику, яка підійде краще за інших.

Існує три покоління методів лазерної корекції зору. Почнемо з самого сучасного та найбільш щадного для очей.

При лазерної корекції методом ReLEX SMILE фемтосекундний лазер формує в рогівці маленьку лінзу (лентікулу). Тривимірне моделювання лінзи займає 26 секунд, потім лентікулу дістають через мінімальний (всього 2 мм) тунель в рогівці. Після цього очей починає правильно заломлювати і фокусувати зображення на сітківці.

Smile - найбільш щадна мікроінвазивний процедура, після якої поверхня роговиці не травмується. Зберігаються її біомеханічні властивості і зменшується ймовірність синдрому сухого ока. Іноді це єдино можливий спосіб лазерної корекції зору для людей з тонкими рогівки, а також для тих, хто займається спортом і веде активний спосіб життя.

Ласик - це операція, під час якої за допомогою мікрокератома (механічного пристрою з лезами) або фемтосекундного лазера формують клапоть у вигляді «кришечки» з поверхневих шарів рогівки. Цей клапоть підводиться, а потім вже іншим типом лазера - ексимерним - випаровується необхідний обсяг тканини рогівки для отримання нових оптичних властивостей очі. Потім «кришечка» повертається на колишнє місце.

ФРК - один зі старих методів корекції. При ньому видаляють епітелій (зовнішній шар ока), щоб дістатися до рогівки і випарувати необхідний обсяг тканини за допомогою ексимерного лазера.