Транспортно-логістична компанія «Мірланд», з послугами якої можна ознайомитись на сайті http://meerland.com.ua, надає повний спектр послуг логістики і транспорту, необхідних для виконання міжнародних авіаційних перевезень.

В останні роки сегмент пасажирських перевезень переживає падіння попиту, в той час як розмір вантажних перевезень стабільно ростуть. Перевезення вантажів повітряним транспортом, бажано в будь-яких ринкових умовах, тому що повітряний транспорт дозволяє швидко доставити вантаж на будь-які відстані, забезпечити безпеку і знизити ризик його втрати, псування або крадіжки.

Компанія «Мірланд» організовує і забезпечує повітряні перевезення таким чином, щоб клієнти відчули всі переваги. Наші фахівці аналізують потреби замовника, з урахуванням властивостей перевезеного вантажу, розробляють оптимальний маршрут перевезення, і проводять розрахунок вартості перевезення вантажу. Компанія «Мірланд» забезпечує своєчасний перевезення будь-яких вантажів, незалежно від відстані, специфіки маршруту. Завдяки плідній співпраці з міжнародними авіалініями, наша компанія веде гнучку цінову політику і зберігає стабільно високий рівень обслуговування.

Для виконання авіаційних перевезень вантажів по Європі та за її межами, використовуються спеціальні повітряні судна. Наші досвідчені співробітники допоможуть підібрати пристосований транспортний літак, в залежності від потреб клієнта та специфіки вантажу. Фахівці розробляють схеми транспортного процесу (перевезення), з використанням повітряного транспорту, морського, залізничного та автомобільного.

Технічне обладнання сучасних повітряних суден дозволяє перевозити на борту практично будь-яких вантажів. Доставка деяких категорій товарів здійснюється з додержанням правил техніки безпеки. Недотримання цих правил призводить до заподіяння шкоди засобу транспорту, іншим зарядам, загрози для життя і здоров'я екіпажу літака.

Повітряні перевезення небезпечних вантажів, були врегульовані протягом багатьох міжнародних та внутрішніх правових актів, які класифікують вантажі в залежності від джерела небезпеки, та визначають спосіб транспортування, в тому числі пакування, маркування, кріплення.

Виконання відповідних правил дозволяє перевозити повітряним транспортом без яких-небудь подій швидкопсувних вантажів, великогабаритних предметів і важких хімічних речовин. Повітряні перевезення деяких хімічних речовин і речовин, не дозволяється.

Компанія «Мірланд» відстежує зміни в національних і міжнародних авіаційних правилах перевезень вантажів. Завдяки чому фахівці забезпечують безпечний і якісний транспорт з урахуванням характеристик кожного конкретного вантажу.