13:43, 12 березня 2015 р.

Золоті жіночі браслети

Як правильно обирати та носити браслет

Щоб отримати власне відповідь на питання - як правильно носити браслети - слід визначитися, до якої групи людей ви себе відносите. Перша - це любителі класичного стилю носіння браслетів, коли готовий браслет просто надягають у відповідних для нього обставин. Друга ж група - це ті, хто готовий експериментувати, «створюючи браслет» заново кожен раз, підкоряючись своїм смакам і натхненню. Саме сюди відносяться любителі модного сьогодні «нагромадження браслетів» (англ. Stacked bracelets). Нижче - наші поради для людей з кожної групи.

Як підібрати браслет?

Для того щоб дізнатися свій розмір, треба обміряти зап'ястя в тому місці, де планується носити браслет. Можна використовувати ниточку або смужку паперу, приклавши її потім до лінійки. Довжина в сантиметрах буде відповідати розміру браслета.

Прикраса може бути яка щільно сидить на руці, так і може вільно розміщуватися.Золоті жіночі браслети ланцюжками зазвичай  носять трохи більшого розміру, але не надмірно. Цільні браслети-кільця вибирають по діаметру, в який можна протягнути руку, але якщо будуть занадто великими, то спадуть з руки. Їх можна розмістити максимально вгорі щільно на руці або залишити внизу. Це справа смаку і комфорту. Для деяких занять, наприклад, роботи за комп'ютером, такі кільця або об'ємні браслети можуть стати перешкодою.

При виборі браслета треба перевірити міцність кріплення декоративних елементів, надійність та щільність замка. Рекомендується врахувати, чи будуть деталі прикраси чіплятися або перевертатися. Останнє часто зустрічається на браслетах-ланцюжках з плоскими односторонніми вставками - вони можуть «крутитися», збиваючи весь малюнок.

Виходячи з того, наскільки тонке зап'ястя, варто звернути увагу на візуальну вагу прикраси. На витонченій ручці відмінно виглядають браслети-ланцюжки, якими можна обвивати руку, ажурні широкі браслети, всілякі вузькі моделі, браслети з підвісками.

Для повненької або більш великої руки доречніше браслети складної форми, широкі, що складаються з великих намистин, з великою кількістю підвісок, візуально збільшують вагу. Вузькі браслети теж можна, але вони повинні не здавлювати зап'ясті, а вільно лежати.

Як правильно носити браслети?

Незважаючи на відсутність жорстких канонів про те, як правильно носити браслети, варто ознайомитися з деякими ідеями стилістів.

Підбір браслетів «під рукава» або їх відсутність. Поєднанням браслетів з одягом та іншими аксесуарами врівноважує образ. Наприклад, якщо приспущене плече сукні, браслет краще надягти на цю ж руку, а ось з брошкою вдаліше розміщувати з протилежного боку.

Відсутність рукавів або їх коротка довжина залишає великий простір для експериментів. З довгими рукавами складніше - носити браслет треба так, щоб він не прикривався одягом. Можна розмістити поверх рукава широке кільце або одягнути на зап'ясті об'ємний браслет, попередньо зафіксувавши його. Немає сенсу перевантажувати руки, якщо низ рукава має обробку (принт, вишивка, тощо) або розширюється.

Носимо браслети з годинником

Тут також відсутні суворі рекомендації, але можна скористатися наступними порадами. Так, браслет можна надягати на руку, протилежну тій, на якій носять годинник. Це традиційний класичний варіант. Для його вибору існує кілька вагомих причин. Зазвичай годинники носять на лівій руці, в цьому випадку браслет на правій руці, яка є більш активною, опиняється в центрі уваги.

Носити браслети на одній руці разом з годинником стало модною тенденцією, причому і жіночою, і чоловічою. Також можна скласти ансамбль і для двох рук одночасно. Тут думки стилістів розходяться. Деякі рекомендують поєднувати браслети по стилю між собою, інші пропонують не обмежуватися і сміливо фантазувати.

Як правильно носити браслет з іншими прикрасами?

Щоб не порушувати гармонійність образу, браслет повинен поєднуватися з іншими аксесуарами. Масивне намисто взагалі не потребує доповнення, велике яскраве кільце краще надягти на іншу руку, де немає браслета. Також браслет може стати взагалі єдиним акцентом.

Золоті жіночі браслети, фото-1

На якій руці правильно носити браслет?

З попередніх прикладів слід відзначити, що браслети носять і на правій, і на лівій руці. У минулі роки існувало негласне правило: годинник на лівій руці, а браслети - на правій. Але як і дуже багато подібних «законів», це правило носіння браслетів давно перестало бути актуальним. Якщо вам зручно носити годинник на лівій руці, і подобається ідея поєднувати годинник з браслетами - то всі ці аксесуари так і залишаться на лівій руці. Ну а у випадку, коли ви йдете на вечірку і на вашій лівій руці вже красується помітне кільце на всю фалангу - іноді доречніше прикрасити браслетами саме праву руку.

Легкий спосіб «вписати» браслет в образ - це поєднувати його з чимось ще у вашому образі. Наприклад, ансамбль завжди буде гармонійним, якщо браслет підібраний в комплект до сережок або кольє. Не менш «надійний» варіант - надягати браслет, що гармонує з кольором сукні, або навіть сумочкою чи взуттям. Такі поєднання вкрай рекомендуються для коктейльних вбрань або вечірніх виходів - якщо ви хочете витримати стиль і вже точно не промахнутися.

Але браслети можна зі смаком поєднувати і між собою. Плавно підбираємося до теми «нагромадження браслетів», про яку згадували на самому початку. Сучасний тренд на поєднання найрізноманітніших прикрас (будь то модні зараз кільця, або не менш актуальні кілька сережок в одному вусі) не міг обійти стороною і браслети. І тут, як і скрізь, «стежки» розійшлися. Хтось віддає перевагу мінімалізму і з'єднує всього по два-три браслета на одній руці, причому так, щоб стилістичний зв'язок між ними залишалася очевидний.

Але багато хто просто не може зупинитися, як вони самі в тому числі визнаються. І якраз тут і виник феномен нагромадження браслетів - stacked bracelets - художньої «збірної солянки», в більшості випадків тим не менш ретельно продуманою.

Бажаючи полегшити долю прихильникам моди, у яких не вистачає власного відчуття стилю, ювелірні підприємства вже приступили до випуску відповідних один до одного «заготовок» таких браслетів. А ті, хто все-таки віддає перевагу творити самостійно, виводять власні правила «укладання браслетів. Головне - придумати основу для майбутньої композиції, яку потім доповнювати. Наприклад, можна спиратися на єдиний колір (відтінок), але різні фактури браслетів. Або брати за основу кілька «спокійних» прикрас з одного металу, «розбавляючи» їх кольоровими намистинами або підвісками. Західний тренд передбачає також використання наручних годинників - часто в стилі «годинник бойфренда».

Які браслети носити для спортивного стилю?

Якщо вас лякає необхідність докладати дуже багато зусиль і фантазії кожен раз, коли ви збираєтеся вийти з дому, поспішаємо заспокоїти. Існує старий добрий стиль casual, і його більш розслаблена «спортивна» варіація, якій і слідують багато голлівудських зірок на час відпочинку від зйомок і публіки. Саме так ви одягнетеся, збираючись вискочити на годинку пройтися по магазинах або пообідати з подругою. І для цього стилю цілком достатньо простого браслета-ланцюжки, що підтверджують навіть королівські особи. А ось де обрати підходящий саме Вам браслет можна у інтернет-магазині Голд.юа, найрізноманітніший модельній ряд представлений там, припаде до душі найвибагливішій модниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...