• Головна
  • С экс-мэра Мариуполя Михаила Поживанова сняли все обвинения и перестали искать
22:09, 21 лютого 2014 р.

С экс-мэра Мариуполя Михаила Поживанова сняли все обвинения и перестали искать

С экс-мэра Мариуполя Михаила Поживанова сняты все обвинения - они признаны незаконными и были отменены. Также было отменено постановление о розыске.

Об этом сегодня в социальной сети сообщил сам Поживанов.

Он назвал день 21 февраля знаковым не только для Украины, но и для себя. По словам экс-мэра, обвинения были сняты с него еще в конце января, однако только сегодня он получил об этом официальное уведомление.

"Після катастрофічних, трагічних подій в Україні почались зміни. Сьогодні країна почала рухатись в правильному напрямку. Вірю, що цей шлях вже буде незворотній, наша країна буде квітучою, демократичною, європейською.

А для мене цей день виявився також знаковим, бо після трьох років фальшивих звинувачень щодо мене я отримав листа з котрого дізнався що ще наприкінці січня Генеральною прокуратурою звинувачення щодо мене від СБУ визнанні як незаконні та скасовані. Також скасован мій розшук та арешт.

Це стало можливим в тому числі завдяки допомозі моїх однопартійців, народних депутатів України Олександра Бригинця та Миколи Томенко. Протягом багатьох років вони направляли запити, неодноразово звертались до керівництва Генеральної прокуратури та Служби безпеки України з єдиною вимогою - зареєструвати справу в єдиному реєстрі, поновити її провадження та надати мені можливість надати свідчення. Після того як все це відбулось я отримав прогнозований результат - що справа проти мене скасована як незаконно порушена та проти мене були зняті всі обвинувачення. Сподіваюсь що всі причетні до фальсифікації кримінальної справи проти мене понесуть відповідальність. Щоб в майбутньому в нікого не виникало бажання фальсифікувати кримінальні справи та використовувати їх для політичного переслідування. Слава Україні!" - написал Михаил Поживанов.

Он намерен вернуться в Украину в конце марта - начале апреля.

12

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поживанов мэр мариуполь
live comments feed...