• Головна
  • Пуня із Маріуполя. Неочікуване продовження історії собачки, яка врятувалася від обстрілів
13:27, 19 березня
Надійне джерело

Пуня із Маріуполя. Неочікуване продовження історії собачки, яка врятувалася від обстрілів

Пуня із Маріуполя. Неочікуване продовження історії собачки, яка врятувалася від обстрілів

Собачка Пуня, яка напередодні повномасштабного вторгнення волею долі потрапила до притулку «Щасливі тварини», розповіла сайту 0629 свою історію. Ми змогли зрозуміти розповідь собачки завдяки її власниці, Ганни Котельникової. Вчора опублікували на сайті цю історію, а сьогодні раптом ця історія отримала продовження.

Пуня знову  заговорила. Цього разу вже голосом маріупольчанка Тетяни Шумейко, яка розповіла про життя маленької маріупольської собачки до повномасштабного вторгнення.

Ось ця історія.

«Я хотіла висловити велику подяку Ані, новій і справжній господині Пуні, але хотіла б сказати, що цей песик міг би розповісти багато іншого про своє життя до того, як він потрапив до рук Ані! 

Ми жили з нею (Пуней, тоді у неї було інше ім'я) в одному провулку в центрі Маріуполя, недалеко від Філармонії! У неї був господар, чоловік-хлопець з непростою долею та невизначеним способом життя! Він її дуже любив, і вона його теж! Я, дивлячись на те, як він котиться в нікуди, намагалася допомогти, але не вийшло це в мене! 

Коли він помер перед Новим 2022-м роком, собаки (а була ще одна), залишилися самі! Добрі люди з провулка намагалися їх годувати і прилаштувати, але були й інші, яким вони заважали! 

Ці півтора місяці я намагалася приручити їх, але вони були дуже обережні і не допускали себе! Я дуже рада що доля Пуні склалася таким чином, велике спасибі Ані! 

Пуня із Маріуполя. Неочікуване продовження історії собачки, яка врятувалася від обстрілів, фото-1

А друга собачка через деякий час повернулася на провулок і тепер так і живе в тому дворі, як і раніше!

 Аня пережила з Пунею різні ситуації! Собачка не була привчена до цивілізації! Але велике Ані дякую за терпіння! І колишній господар (його звали Рома) напевно спостерігає з небес за життям своєї улюблениці та радіє! Дякую за Пуню!»

ЧИТАЙТЕ початок цієї історії: Люди та тварини, які рятують один одного. Історії земляків, що опинились на Волині

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Пуня
live comments feed...