• Головна
  • Українці просять Кабмін переглянути систему соцвиплат переселенцям
Петиція
08:41, 22 лютого

Українці просять Кабмін переглянути систему соцвиплат переселенцям

Петиція

На сайті Кабінету міністрів зареєстрували петицію з вимогою продовжити виплату  допомоги на проживання з 1 березня 2024 року та до кінця бойових дій усім внутрішньо переміщеним особам, основне місце реєстрації яких знаходиться на окупованих територіях, територіях активних та можливих бойових дій.

Петиція була опублікована 19 лютого 

Зазначається, що дані виплати необхідні вимушеним переселенцям для часткового покриття витрат на орендоване житло та комунальні послуги. 

“При скасуванні виплат багатьом родинам потрібно буде повертатися в райони активних та можливих бойових дій, у зв'язку із завеликою орендною платою житла./…/ Скасувавши виплати допомоги ВПО Ви змушуєте людей повертатися до свого житла до більш небезпечних регіонів!” - наголошує автор петиції Ольга Красноштан.

Також у зверненні пропонується при виплати допомоги ВПО не враховувати розмір середнього доходу в родині. На думку автора, цей показник хибний через отримання так званої “зарплати у конвертах”, яку сплачують роботодавці для зниження податків.

Наразі петицію підтримали вже понад 9 тисяч українців. Щоб її розглянули у Кабміні, необхідно зібрати 25 тисяч підписів.

Нагадаємо, з 1 березня уряд скасує соцвиплати для значної кількості вимушених переселенців. У наступні півроку отримувати допомогу від держави буде лише певна категорія ВПО.

Детальніше про це читайте у матеріалі 0629 Хто з переселенців може поновити соцвиплати від держави з 1 березня

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кабмін #ВПО #петиція
live comments feed...