• Головна
  • Окупанти, які привласнили ММК ім. Ілліча, розпустили робочих по домівках
12:42, 21 лютого

Окупанти, які привласнили ММК ім. Ілліча, розпустили робочих по домівках

Окупанти, які привласнили ММК ім. Ілліча, розпустили робочих по домівках

Вже два місяці не працюють люди, яких окупанти так би мовити працевлаштували на комбінат імені Ілліча.

Нагадаємо, що після окупації Маріуполя різні люди приїжджали з Москви приглядатися до напівзруйнованого комбінату імені Ілліча. Але потім на територію підприємства увійшли кадирівці, і родич Кадирова заявив свої права на металургійний комбінат.

Окупанти, які привласнили ММК ім. Ілліча, розпустили робочих по домівках, фото-1

Вже влітку 2022 року кадирівці почали винаймати на роботу маріупольців. Спочатку люди не хотіли йти туди працювати через небезпеку. Основна робота, яку виконували працівники, - це розбір завалів. А оскільки в тих завалах було повно снарядів, що не розірвалися, то майже щодня на ММКІ лунали вибухи, гинули люди або отримували поранення.

Після завершення розчистки території, працівників комбінату – а це приблизно 2500 осіб – стали залучати на прибирання вулиць Маріуполя.

Минулого літа окупанти повідомили, що навіть запустили 4 цехи, де почали ремонтувати російську військову техніку. Буквально днями гауляйтер Маріуполя Олег Моргун проінформував, що на ММКІ запустили бетонний вузол з виробітки бетону. Проте щось пішло не так.

Окупанти, які привласнили ММК ім. Ілліча, розпустили робочих по домівках, фото-2

В грудні 2023 року більша частина маріупольців, яких окупанти працевлаштували на ММКІ, були відправлені по домівках без збереження заробітної плати. Роботи для робочих більше немає.

Російський Промсвязьбанк виставив у соцмережі повідомлення: обговорення щодо можливого фінансування відновлення заводу тривають. Але суми, які для цього потрібні, навіть не називають. Просто кажуть: величезні.

«Поэтапный план восстановления комбината уже создан, но он потребует колоссальных денежных вливаний. На совещании мы обсудили механизмы поддержки, механизмы взаимодействия с инвестором и возможность предоставления кредита на наиболее выгодных условиях», - йдеться у повідомленні.

 Тож перспектив у відновленні ММКІ попри триває окупація немає жодних. Бо поки триває обговорення можливостей і механізмів, кади рівці щодня вивозять із заводу металобрухт, дроти і вціліле обладнання.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Це фінансова катастрофа. Не зможемо оплачувати житло. Дешевше знайти нереально
53,3%
Будемо шукати інше житло, можливо гуртожиток
7,9%
Важко. Але впораємось
14,4%
Ніяк не вплине. Ми стабілізували свій фінансовий стан
9,0%
Ніяк не вплине. Ми за кордоном і давно від держави нічого не отримуємо
15,4%
#Маріуполь #ММКІ #кадирівці
live comments feed...