• Головна
  • На окуповані території України прибули спецзагони кремля, щоб “малювати” виборців для Путіна, - розвідка
16:34, 19 лютого
Надійне джерело

На окуповані території України прибули спецзагони кремля, щоб “малювати” виборців для Путіна, - розвідка

Росія відправила на окуповані території України спеціально підготовлені загони для імітації так званих "виборів" російського диктатора Володимира Путіна. 

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Для створення фейкової картинки «підтримки» російського диктатора окупанти відрядили на поневолені території спеціально підготовлені  загони, які куруватимуть фальсифікаціями та стежитимуть за роботами так званих «виборчих комісій»”, - йдеться у повідомленні.

За даними ГУР, одне із завдань цих  загонів — до 10 березня 2024 року прозвітувати про готовність до «голосування» працівників підприємств на окупованих територіях, а також надати прогноз «підтримки» путіна.

Також у кремлі затвердили новий «порядок» проведення «голосування» на ТОТ України.

Свіжа московська методичка передбачає, що взяти участь у незаконних «виборах» на поневолених територіях можна як з російським, так і з українським паспортом, ID-карткою чи іншим документом, який посвідчує особу.

“Таке рішення засвідчує провал примусової паспортизації на окупованих територіях України, а також є черговим інструментом російських спецслужб для  виявлення «неблагонадійних» українців для здійснення репресій”, - зазначили розвідники.

В ГУР також стверджують, що за завданням із москви окупаційні адміністрації та пропагандисти  активно поширюють фейки про начебто «85% підтримки» путіна на ТОТ України, а також просувають так звану систему «мобільний виборець», яка, зокрема, дозволяє «проголосувати» онлайн і «без реєстрації»  на захоплених територіях  Херсонської та Запорізької областей.

Читайте також: 

“Вибори путіна”. В “ДНР” хочуть назвати виборчі дільниці іменами загиблих терористів

Росіяни погрожують мешканцям окупованих територій, які відмовляються голосувати на “виборах путіна”, - ЦНС

Бояться ЗСУ. В “ДНР” хочуть приховати адреси виборчих дільниць під час “виборів Путіна”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #рф #війна #вибори #ТОТ #путін
live comments feed...