• Головна
  • Дитяча стоматологія - коли і куди варто звертатися?
Новини компаній
12:40, 29 січня

Дитяча стоматологія - коли і куди варто звертатися?

Новини компаній
Дитяча стоматологія - коли і куди варто звертатися?, фото-1

Існує дуже багато думок стосовно того, в якому віці вперше потрібно відвідати стоматолога. Хтось вважає, що молочні зуби в принципі не потребують ніякого втручання фахівця, і слід звертатися до лікаря лише у тому випадку, коли проблеми з'являються вже з постійними зубами. Але, насправді відсутність компетентної допомоги та профілактичних оглядів дуже часто призводить до розвитку серйозних захворювань ротової порожнини, а також аномалій в розвитку вже постійних зубів. Правильно підібраний фахівець допоможе уникнути будь-яких проблем із зубами та своєчасно прийняти правильне рішення по профілактиці та лікуванню у випадку, якщо проблеми все ж таки існують.

Якщо Ви турбуєтесь про здоров'я ротової порожнини Вашої дитини та хочете, щоб вона ніколи не зіткнулася з дискомфортом та не соромилася власної усмішки, обов'язково зверніться до спеціалізованого дитячого стоматолога. Сучасна дитяча стоматологія «МЕД-ДЕО» у Києві пропонує професійні послуги стоматологів, які добре знаються не тільки на специфіці лікування зубних проблем, а й на дитячій психології, а отже - можуть створюють комфортну атмосферу та довірливі відносини з кожним пацієнтом. Ознайомитися з повним переліком послуг клініки, дізнатися про особливості лікування різних проблем, Ви можете на офіційному сайті «МЕД-ДЕО».

Перший візит до стоматолога - коли звертатися?

Безумовно, якщо Ваша дитина відчуває біль або дискомфорт, пов'язаний із зубами або щелепою, дуже важливо швидко звернутися до фахівця та отримати компетентну консультацію. В даному випадку вік дитини буде не важливий, оскільки проблема може мати різний характер і потребуватиме швидкої допомоги фахівця. Але, при цьому варто розуміти, що окрім невідкладної допомоги є і профілактичний огляди, а також системний план лікування у випадку наявності різних захворювань.

Професійні стоматологи «МЕД-ДЕО» рекомендують клієнтам відвідувати стоматолога вперше у віці від 8 до 12 місяців, оскільки саме в цей період починається формування молочних зубів та прикусу дитини. Важливо отримати всі необхідні рекомендації по догляду за ротовою порожниною дитини, підбору зубної пасти, щітки, тощо. Для того, щоб будь-які проблеми можна було своєчасно діагностувати та уникнути серйозних захворювань, рекомендовано відвідувати лікаря кожен рік у якості профілактичного огляду. В деяких випадках, коли у дитини є особливості розвитку зубів або наявні проблеми у вигляді карієсу, проблем з емаллю, тощо можливо буде потрібна консультуватися із лікарем частіше.

Лікувати чи ні? Як поводити себе при проблемах молочних зубів?

Дуже багато батьків вважають, що лікувати молочні зуби не варто, оскільки вони тимчасові і скоро зміняться. В цьому є величезна проблема, оскільки насправді відсутність компетентного лікування молочних зубів може призводити до розвитку серйозних патологій та проблем із щелепою. Також дитина може відчувати дискомфорт та біль, втратити молочні зуби раніше, ніж це відбулося природнім шляхом. Проблеми з молочними зубами у дітей можуть призводити до проблем із мовленням, сором'язливістю дитини через некрасивий зовнішній вигляд зубів, а також впливати на роботу шлунково-кишкового тракту, особливо, якщо мова йде про запальні процеси.

Якщо Ви помітили у власної дитини темні плями на зубах, занадто світлі елементи на емалі, дитина проінформувала Вас про біль або дискомфорт, неприємний запах з рота, тощо, важливо проконсультуватися з стоматологом та швидко прийняти рішення по компетентному лікуванню проблеми. В такому випадку Ви зможете гарантувати малечі змогу отримати красиву усмішку вже з постійними зубами.

Дитяча стоматологія - коли і куди варто звертатися?, фото-2

Чому варто звернутися в клініку «МЕД-ДЕО»?

Коли мова заходить про стоматологічні послуги у відношенні до дітей - це дійсно особлива галузь і стоматолог для дитини - це особливий лікар, який вміє не тільки професійно виконувати пломбування або видалення зубів, а й створює атмосферу доброзичливості та комфорту, яка дозволяє дитині почувати себе приємно та не боятися лікувати зуби. Саме такий підхід формують фахівці клініки «МЕД-ДЕО», постійно працюючи не тільки з сучасними технологіями та інноваційним обладнанням, а й з різними малюками, їх особливостями.

Звертаючись в клініку «МЕД-ДЕО» в Києві, Ви гарантовано отримаєте:

  • Професійні послуги, які будуть включати в себе весь перелік дитячих стоматологічних послуг для дітей.
  • Персональний підхід та коректне відношення саме до дитини, з урахуванням її віку та особливостей.
  • Послуги, які надаються з використанням надсучасних технологій та обладнання, що мінімізує больові відчуття, дискомфорт, негативні враження від лікування.
  • Весь перелік послуг, який може бути потрібний пацієнтам.
  • Можливість відвідувати лікаря в той час, коли Вам це необхідно, не очікуючи довго в черзі.

Вже зараз, відвідавши офіційний сайт клініки «МЕД-ДЕО», Ви можете ознайомитися з розкладом фахівців, з особливостями лікування пацієнтів різного віку, а також задати питання в режимі реального часу в онлайн чаті. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...