• Головна
  • Практичні поради: Про що варто пам'ятати, коли їдеш кататися на лижах?
Новини компаній
08:46, 1 грудня 2023 р.

Практичні поради: Про що варто пам'ятати, коли їдеш кататися на лижах?

Новини компаній
Практичні поради: Про що варто пам'ятати, коли їдеш кататися на лижах?

Спонсорована стаття

Катання на лижах — захопливий зимовий вид спорту, але він вимагає ретельної підготовки для забезпечення безпечного та приємного відпочинку. У цій статті, пропонуємо вашій увазі вичерпний посібник про те, що слід пам'ятати під час катання на лижах.

Перевірте прогноз погоди

Перед тим, як вирушати на схили, перевірте прогноз погоди. Будьте готові до мінливих умов і одягайтеся відповідно, одягайтеся багатошарово, щоб залишатися в теплі та сухості.

Правильне спорядження

Інвестуйте в якісне лижне спорядження, включаючи лижі, черевики, палиці та відповідний одяг. Переконайтеся, що ваше спорядження добре сидить на вас і знаходиться в хорошому стані.

Верхній одяг для активного відпочинку

Обираючи верхній одяг для активного відпочинку, зверніть увагу на одягу від бренду The North Face — одяг даного бренду перевірений часом і користується великою популярністю серед поцінувачів активного відпочинку. Обирайте одяг The North Face на сайті Sportano, що доступний за цим посиланням https://sportano.ua/brendi/the-north-face.

Носіть відповідний одяг

Одягайтеся багатошарово, щоб регулювати температуру тіла. Носіть водонепроникний і вітрозахисний верхній одяг, термобілизну, рукавички, шапку та окуляри для захисту від холоду та снігу. Такий одяг можна обрати від бренду Rossignol за цим посиланням https://sportano.ua/brendi/rossignol.

Використовуйте протисонцевий крем

Навіть у холодну погоду сонячні відблиски на снігу можуть спричинити сонячні опіки. Нанесіть на відкриті ділянки шкіри, особливо на обличчя, протисонцевий крем з високим SPF.

Оберіть спеціальне взуття

До цього пункту варто дуже уважно віднестись, бо правильно обране взуття, це ваш комфорт і безпека під час активного відпочинку. Обираючи взуття для активного відпочинку, зверніть увагу на взуття від бренду Salomon. Обрати взуття цього бренду можна за цим посиланням https://sportano.ua/brendi/salomon.

Візьміть урок

Якщо ви новачок або давно не каталися на лижах, візьміть урок у сертифікованого інструктора. Правильна техніка має важливе значення як для задоволення, так і для безпеки.

Пам'ятайте про інших

Контролюйте ситуацію на лижах і пам'ятайте про оточення. Поступайтеся повільнішим лижникам або тим, хто спускається з гори, і будьте обережні, коли в'їжджаєте на схил або перетинаєте трасу.

Дотримуйтесь маркування стежки

Дотримуйтесь знаків та маркерів на стежці. Вони надають важливу інформацію про складність маршруту, потенційні небезпеки, а також про те, чи є він відкритим або закритим.

Розуміння ліфтового етикету

Ознайомтеся з правилами поведінки в ліфті. Звертайте увагу на вказівки ліфтерів, опускайте поручні, коли це необхідно, і швидко виходьте з ліфта.

Носіть з собою карту маршруту

Завжди майте при собі карту маршруту та ознайомтеся з планом гори. Це допоможе вам спланувати маршрут і знайти такі об'єкти, як вбиральні та будиночки.

Будьте уважні до лавин

Якщо ви катаєтесь на лижах в районах, схильних до сходження лавин, ознайомтеся з лавинною безпекою. Майте при собі відповідне спорядження, наприклад, маячок, щуп і лопату, і знайте, як ними користуватися.

Знати порядок дій у надзвичайних ситуаціях

Ознайомтеся з порядком дій у надзвичайних ситуаціях на курорті. Збережіть у телефоні контактні номери екстрених служб, майте при собі документи, що посвідчують особу та страховий поліс.

Робити перерви

Катання на лижах вимагає великих фізичних зусиль. Робіть регулярні перерви, щоб відпочити, напитися і насолодитися гірськими пейзажами.

Поважайте навколишнє середовище

Дотримуйтесь принципів «Не залишай слідів». Утилізуйте сміття належним чином, не виходьте за межі спеціально відведених стежок і поважайте дику природу.

Дотримуючись цих порад, ви зможете отримати максимум задоволення від катання на лижах, забезпечуючи при цьому свою безпеку та безпеку оточуючих вас людей.

Спонсорована стаття

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...