• Головна
  • В "ДНР" прозвітували, скількох людей примусити отримати російські паспорти
10:23, 25 жовтня 2023 р.
Немає можливості перевірити

В "ДНР" прозвітували, скількох людей примусити отримати російські паспорти

Окупанти продовжують примусову паспортизацію на Донеччині. Наразі у так званій "ДНР"  російський паспорт нібито отримали майже 80% населення.

Про це повідомляє МВС Росії.

За даними адміністрації так званої "ДНР", на окупованій частині Донецької області російську паспортизацію місцевого населення загарбники забезпечують 42 підрозділами "з питань міграції" є також 20 додаткових пунктів прийому-видачі документів на базі відділень пошти та МФЦ.

Зазначимо, що таким чином РФ намагається інтегрувати окуповані території України у свою бюрократичну систему, щоб представляти вторгнення як успіх, особливо з наближенням президентських виборів 2024 року. Окупанти залякують та погрожують людям, які відмовляються отримувати паспорти рф, а також намагаються заохочувати громадян грошима. У випадку відмови спонукають до виїзду на підконтрольну Україні територію.

Нагадаємо, 27 квітня Володимир Путін затвердив новий указ, що стосується особливостей правового становища іноземців або осіб без громадянства Росії. У документі вказано, що громадяни України, які живуть на окупованій частині Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей і вирішили зберегти українське громадянство, можуть жити на цих територіях до 1 липня 2024 року. Після цього їх можуть депортувати.

З 16 жовтня Російська федерація заборонила в’їзд на свою територію, а також на окуповану нею територію України людям з українським громадянством.

Читайте також: Росія заборонила в’їзд у країну українцям. Маріупольці більше не можуть потрапити додому, - ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #рф #війна #Донеччина #паспортизація
live comments feed...