• Головна
  • Окупанти привезли у Маріупольський порт земснаряд щоб поглибити дно та запустити великотоннажні судна. Пояснюємо, чому це марна праця
17:51, 27 вересня 2023 р.

Окупанти привезли у Маріупольський порт земснаряд щоб поглибити дно та запустити великотоннажні судна. Пояснюємо, чому це марна праця

Окупанти ще сподіваються на відновлення повноцінної роботи Маріупольського порту. Наразі вони привезли земснаряд, який повинен забезпечити днопоглиблення на каналі для проходу великотоннажних суден.

Про це повідомляють підконтрольні окупантам місцеві ЗМІ. 

"Спеціалізоване судно призначене для проведення днопоглиблювальних робіт на ґрунтах І–ІІІ груп за труднощами розробки з вивозом ґрунту на підводне звалище ґрунту", - пишуть пропагандисти.

Зазначимо, загарбники намагаються відновити роботу морського торгового порту Маріуполя з травня 2022 року. Перш за все вони хочуть налагодити поставки морем військової техніки, боєприпасів та російських військових для продовження війни з Україною.

Наразі в основному через Маріупольський порт загарбники вивозять вкрадене зерно, метал та руду.

Проте сподівання окупантів, що Маріупольський порт відновить повноцінну работу та зможе приймати великі судна, будуть марними. 

Нагадаємо, що великотоннажні судна перестали заходити в порт Маріуполь в 2019 році. До того часу глибини акваторії вистачало для будь яких суден. Але  в 2019-му росіяни завершили будівництво Кримського мосту, і його висота не дозволяла прохід великих вантажних суден саме за висотою. 

С того часу вантажі перевантажувалися або довантажувалися в порту Одеси або Чорноморська. І це дуже звузило можливості маріупольського порту.

Тож Маріупольський морський торговий порт відновить свою роботу і максимально розширить можливості виключно після деокупації Приазов’я, Криму і знищення Кримського мосту.

Читайте також: Після повномасштабного вторгнення в порту окупованого Маріуполя залишаються заблокованими 5 іноземних суден

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ні, не потрібно. Це така ж територія України, як і всі інші. Тож закон один для всіх
66,8%
Так, потрібно. Не можна тиснути на людей одразу в питаннях мови та зміни символів
33,2%
#Маріуполь
live comments feed...