• Головна
  • Найкраща стоматологія: якою бачать її пацієнти Харкова
Новини компаній
12:50, 25 серпня 2023 р.

Найкраща стоматологія: якою бачать її пацієнти Харкова

Новини компаній

Існують прості алгоритми пошуку найкращої стоматології. Багато хто з нас вже використовує їх, орієнтуючись на приклади роботи, відгуки, технічне обладнання. Щоб збагнути, чого хочуть пацієнти від стоматології, ми провели опитування. Проводилося воно протягом двох тижнів, за які було опитано понад 100 пацієнтів. Місце його проведення – клініка Verno. Це стоматологія у Харкові, яка має кілька філій і яка на наш погляд могла б служити зразком для багатьох стоматологічних центрів.

Сучасна стоматологія: якою вона має бути

Так чого хочуть пацієнти від свого стоматолога і клініки загалом:

  • Бути почутими. Уміння слухати – особливий дар, але у стоматології на основі інформації, отриманої від пацієнта, лікар збирає анамнез, встановлює діагноз.

  • Повноцінної консультації. Пацієнт не може бути абсолютно компетентним у стоматології, тому вся надія на лікаря. Він повинен дати всі необхідні рекомендації, скласти план лікування та пояснити все пацієнтові.

  • Вміння цінувати час пацієнта. Досить часто ми чули від пацієнтів, що їм доводилося чекати на лікаря. Це неприпустимо, оскільки більшість відвідувачів планували лікування відповідно до свого вільного часу, а багато хто з них робив це в робочий час. Пунктуальність стоматолога і клінік в цілому – це одна з ознак хорошої клініки.

  • Спокійної атмосфери та чистоти. Для багатьох пацієнтів відвідування стоматології – це стрес. Тому те, в якій атмосфері їм доведеться чекати на прийом, є дуже важливим фактором для складання загального враження про клініку.

  • Компетентний персонал. Діалог з менеджером - це початок взаємовідносин і від того, яким він буде, залежить чи відбудеться лікування взагалі і думка про стоматологію. Тому підготовці персоналу має бути приділено особливу увагу та їх професійній компетенції особливо.

  • Сучасного обладнання. Один із основних критеріїв, який використовується для вибору стоматології. Від нього залежить якість лікування, його безпека та комфорт пацієнта. Саме тому пацієнти орієнтуються на найсучасніші методи лікування. Наприклад, «лазерне відбілювання» для них звучить набагато ґрунтовніше, ніж просто відбілювання.

  • Стерильністі. Це основа безпечного лікування та збереження здоров'я. Ніхто не хоче вилікувати зуби і зіткнутися з будь-яким ускладненням, причиною якого стало недотримання гігієнічних стандартів. Відвідувачі стоматології звертають увагу навіть на те, чи лікар змінює рукавички, коли починає працювати з новим пацієнтом, чи проводиться регулярне прибирання в клініці, як здійснюється стерилізація.

  • Комплексних послуг. Бажання отримати весь комплекс стоматологічних послуг в одному місці здається цілком природним. Стоматологія має надати пацієнтам можливість пройти діагностику та лікування, не залишаючи будівлі клініки. У переліку обов'язкових послуг мають бути не лише лікування зубів (карієсу, каналів), реставрація зубів, а й професійне чищення, протезування, видалення зубів, відбілювання. Великим плюсом буде імплантація зубів, яка стає стандартом протезування.

  • Швидкої стоматологічної допомоги. Необхідність у ній виникає дуже часто і, напевно, багато хто стикався з неможливістю її отримати.

Ідеальна стоматологія чи короткі підсумки

Як бачите, бажання пацієнтів справедливі. Підбивши підсумки можна зробити висновки, що пацієнти віддають перевагу стоматологіям, які надають комплексні послуги та дають можливість обрати час відвідування клініки, приділяють увагу стерильності, використовують сучасне обладнання та технології.

Ще одне актуальне для відвідувачів стоматологій у м. Харків питання – лікування зубів без болю. Навіть у наш час, коли стоматологічні фобії вдалося повністю перемогти, у людей залишився страх, пов'язаний із негативним досвідом. Для особливо вразливих пацієнтів стоматології пропонують лікування уві сні (седація) та комп'ютерну анестезію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...