• Головна
  • Смердючі озера. Окупанти не вирішують проблему каналізації у Маріуполі, - ФОТО
08:40, 23 серпня 2023 р.

Смердючі озера. Окупанти не вирішують проблему каналізації у Маріуполі, - ФОТО

Маріуполь  тоне у нечистотах. Щодня місцеві мешканці повідомляють про прориви каналізаційних стоків на поверхню. Житлові будинки опиняються в центрі великих калюж, створених каналізаційними витоками.

Каналізація ллється із люків. І це стає проблемою тотальною. 

«Вул.Сеченова, будинок 62. З 20.08.23 затопило каналізаційними стоками 3 і 4 під'їзд, вийти з під'їздів велика проблема, запах жахливий. Зверталися у всі інстанції. На сьогоднішній день підтоплення ще першого під'їзду. Усі стоки стікають до 68 будинку, затоплює траншею, яку викопали для заміни кабелю».

Смердючі озера. Окупанти не вирішують проблему каналізації у Маріуполі, - ФОТО, фото-1

«На 17-18 мікрорайонах по вулиці 50 років СРСР 61,69,71 сморід від каналізації. Не закопані ями біля каналізаційних люків на ринку та біля колишнього магазину АТБ. Врятуйте нас. Ми задихається! Допоможіть будь ласка».

Смердючі озера. Окупанти не вирішують проблему каналізації у Маріуполі, - ФОТО, фото-2

Люди телефонують у Міськводоканал, сподіваючись на вирішення проблеми, але її суть набагато глибше, аніж просто дірка у каналізаційній трубі.

Смердючі озера. Окупанти не вирішують проблему каналізації у Маріуполі, - ФОТО, фото-3

Справа в тому, що з початком повномасштабного російського вторгнення в місті зупинились всі 22 каналізаційно-насосні станції. І фекалії просто затопили всі КНС.

За інформацією керівника комунального підприємства «Маріупольський міськводоканал» Володимира Антоненка, до того моменту, поки у місто окупанти не подали воду, відкачати всі ці фекалії було реально. Але після того, як окупанти пустили воду на місто, це зробити стало складно.

«Зрозумійте, каналізація не працює, а нечистоти пішли, люди зливають їх. Всі ці стоки йдуть знову в ці каналізаційно-насосні станції. Той момент, коли подача цих стоків по трубопроводам була мінімальною, об’єми цих стоків було реалістично відкачати, дістатися обладнання, осушити його і спробувати запустити. І тільки після цього давати воду. Зараз відкачувати треба такими насосами, яких не має в Маріуполі», - коментував ситуацію Антоненко влітку минулого року. 

Зараз вочевидь настав критичний момент, коли не тільки станції, а і труби засмітились настільки, що стоки не мають іншого шляху, ніж прориватись на поверхню і затоплювати житлові квартали.

ЧИТАЙТЕ також: Окупанти брешуть про каналізацію в Маріуполі. Вона не працює

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...