• Головна
  • Нема грошей. Окупанти відмовили маріупольцям у ремонті будинку, - ФОТО
11:00, 16 серпня

Нема грошей. Окупанти відмовили маріупольцям у ремонті будинку, - ФОТО


Мешканці будинку №101 на проспекті Будівельників протягом 9 місяців не можуть добитися від окупантів початку капітального ремонту, хоча за документами роботи мали завершитися вже у вересні.

За словами місцевих жителів, вони неодноразово зверталися до генерального підрядника – ООО РКС-НР.

"Відповідь підрядника на питання "чому будинок не роблять" - немає фінансування, через тиждень буде, ось такі вічні обіцянки протягом 3 місяців, роботи жодні на даний момент по будинку не роблять, хоча навколо по проспекту Будівельників кипить відновлення та фасадні роботи" , – кажуть маріупольці.

Мешканці будинку зверталися до підрядника, писали скаргу путіну, але так і не отримали зрозумілої відповіді.

Так виглядає будинок №101 на проспекті Будівельників

Про те, що зараз у Маріуполі практично перестали відновлювати будинки через відсутність фінансування, повідомляють жителі майже всіх районів міста.

"У нас тільки стадія демонтажу та добивання вцілілого. Напевно це робиться для тих, хто сумнівається, брати іпотеку чи ні. Допомагають з вибором", "Будуть будинки за новими технологіями з натягнутих як навколо драмтеатру сіток із зображенням уявних будинків. І написом "тут міг бути ваш будинок, але ви занадто бідні на іпотеку. Прагніть більшого", - пишуть у місцевих Телеграм-каналах маріупольці.

Зазначимо, що сам підрядник відновлення будинку на проспекті Будівельників цікавий тим, що компаніяООО «РКС-НР» або «РКС-Новоросія» була зареєстрована в Ростові-На-Дону 17 травня 2022 року, тобто буквально наступного дня після виходу українських військових із заводу «Азовсталь» . Засновник - федеральна автономна установа "Роскапбуд", у свою чергу, засновник якої - Мінбуд Росії. Тобто по суті займається відновленням Маріуполя виключно Кремль, а не якісь незалежні компанії. Просто для видимості були створені різні замовники та підрядники. До речі, у РКС-НР встигли з'явитися навіть філії — Донецька та Луганська.

Читайте також: Чому маріупольцям в окупації ніяк не вдається відремонтувати приватні будинки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь

live comments feed...