• Головна
  • Маріупольські депутати збирають голоси під зверненням до начальника ОВА Павла Кириленка. Просять створити в Маріуполі військову адміністрацію
10:39, 9 березня 2023 р.
Надійне джерело

Маріупольські депутати збирають голоси під зверненням до начальника ОВА Павла Кириленка. Просять створити в Маріуполі військову адміністрацію

Маріупольський депутат Дмитро Забавін підготував текст звернення до начальника обласної військової адміністрації Павла Кириленка с проханням створити в Маріуполі військову адміністрацію. Текст звернення він розмістив в Фейсбуці і вже збирає голоси підтримки.

ПРОЄКТ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Павле Олександровичу!

Ми, депутати Маріупольської міської ради 8 скликання, звертаємось до вас на підставі Закону України "Про правовий режим воєнного стану".

З метою негайного вирішення питань соціального захисту, реалізації культурних, гуманітарних потреб маріупольців, оперативної реалізації комплексної програми підтримки ЗСУ,  правоохоронних органів та у зв'язку з неможливістю проведення легітимної сесії Маріупольської міської ради, належної участі депутатів у прийнятті рішень, а також з метою запобігання участі у роботі міської ради - депутатів від проросійської партії ОПЗЖ, просимо Вас:

1) Направити Президенту України подання з пропозицією "Про створення Військової адміністраціі м.Маріуполя" та призначення начальника Військової адміністрації м.Маріуполя;

2) Рекомендувати начальнику Військової адміністрації м.Маріуполя - створити з числа проукраїнських діючих депутатів консультативно-дорадчий орган при Військовій адміністрації, який займеться питаннями інформаційної підтримки маріупольців, гуманітарних проєктів та планом відновлення Маріуполя.

«Колеги, пропоную звернутись до голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Павла Кириленко з КОЛЕКТИВНИМ депутатським зверненням», - запропонував Дмитро Забавін.

Його ініціативу вже підтримали депутати  Микола Трофименко, Катерина Хлименкова, Максим Бородін, Кристина Ходаріна, Олександр Железняк, Олександр Комаров, Олег Харченко, Олександр Олійник, Олексій Расказов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міський голова Маріуполя збирає першу з початку повномасштабного вторгнення сесію міськради

Незаконна сесія. Що не так з планом влади зібрати депутатів Маріупольської міськради онлайн

«На мій погляд, це єдине правильне рішення у обставинах. Проведення "онлайн" сесії закладе підґрунтя до визнання будь-яких рішень неправомірними і відповідно поставить під загрозу діяльність з надання соціальної та гуманітарної допомоги маріупольцям!

Звертаюсь до всіх колег! Давайте приймемо єдине правильне рішення! Це іспит на совість. Не можна допустити участь депутатів ОПЗЖ в роботі міської ради. Давайте діяти в інтересах маріупольців та цінувати пам'ять про тисячі вбитих терористичною державою героїв та цивільних українців», - звернувся до колег Дмитро Забавін.

Депутати голосують не тільки в Фейсбуці, а і в приватному чаті міської ради.

0629 стежить за подіями.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ні, не змінились. Повернусь, як тільки це буде безпечно
49,0%
Не змінились - я не збирався (-лась) повертатися і зараз не збираюсь
11,5%
Так, змінились. Не зможу жити в Маріуполі, хоча раніше дуже хотіла (хотів) повернутись
17,0%
У мене немає відповіді на це питання. Знаходжусь у підвішеному стані
22,5%
#Маріуполь
live comments feed...