• Головна
  • Книги видавництва «Ранок» - найкраща навчальна та дитяча література в Україні, яку цінують за кордоном
Новини компаній
14:49, 2 лютого 2023 р.

Книги видавництва «Ранок» - найкраща навчальна та дитяча література в Україні, яку цінують за кордоном

Новини компаній

Неможливо переоцінити вплив книги на формування особистості та її ознайомлення із різноманітними явищами природи. Задля того, щоб українські дітлахи могли поринути в яскравий та захоплюючий світ дивовижних історій кращих письменників та поетів, видавництво «Ранок» створює якісні книжки з яскравим дизайном. Команда видавництва «Ранок» пропонує маленьким користувачам кращу продукцію, яку завдяки партнерству з голлівудськими студіями Pixar Animation Studios та The Walt Disney Company можна придбати в різних країнах світу. Ці книжки виховують, навчають, допомагають легко та в ігровій формі пізнавати світ.

Сучасний сайт Ранок дозволяє кожному бажаючому придбати літературу всього в пару кліків, не витрачаючи багато часу на підбір. Книжки розділені за категоріями, що дозволяє максимально швидко знайти саме ті, які в повному обсязі задовольняють потреби покупця. У випадку, коли виникають питання стосовно наявності книг або будь-яких параметрів товару, на офіційному сайті видавництва можна отримати компетентну консультацію фахівця по телефону або іншим способом.

Книги видавництва «Ранок» - найкраща навчальна та дитяча література в Україні, яку цінують за кордоном, фото-1

Не тільки література, а й сучасні настільні ігри – “Ранок” розширює горизонти

На сайті видавництва «Ранок» користувачі можуть придбати:

  • Літературу для раннього розвитку дітей та ефективної підготовки до школи.
  • Якісну сучасну дитячу літературу, яку цікаво читати.
  • Навчальну літературу з різних дисциплін, розроблену у відповідності до стандартів шкільної освіти.
  • Літературу для дорослих читачів, в тому числі й книги-новинки на різний смак.
  • Канцтовари.
Книги видавництва «Ранок» - найкраща навчальна та дитяча література в Україні, яку цінують за кордоном, фото-2

Більше того, підібрати книжки можна не тільки для себе або своїх дітлахів, видавництво зробило цікаву пропозицію для тих користувачів, які хочуть порадувати друзів та близьких. На сайті можна придбати якісну книжку і презентувати її, а можна зробити більш оригінальний подарунок – оформити на сайті сертифікат Ранок, який буде оформлений нестандартно та дозволить отримувачу придбати саме ті книжки, які сподобаються найбільше.

Якісна видавнича продукція та великий асортимент - не єдині переваги видавництва “Ранок”. Можна сміливо стверджувати, що команда цієї компанії регулярно працює над покращенням власної роботи та продукції, тим самим роблячи книги більш популярними, а підхід до їх оформлення та друку - нестандартнішим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книги новинки #настільні ігри #все для творчості
live comments feed...