• Головна
  • МРТ і КТ у Києві: доступні ціні – швидкий результат
Новини компаній
11:00, 1 лютого 2023 р.

МРТ і КТ у Києві: доступні ціні – швидкий результат

Новини компаній
МРТ і КТ у Києві: доступні ціні – швидкий результат, фото-1

Іноді буденність підкидає людини дуже неприємні сюрпризи у вигляді проблем зі здоров’ям. 

Ба більше - нерідко трапляється, що від правильної та своєчасної діагностики може залежати наше с вами життя. І тут важливо не проґавити момент, щоб потім уникнути дуже серйозних проблем із ускладненнями.

Сучасна медицина володіє чималим інструментарієм для проведення різноманітнихобстежень, але у більшості випадків надає перевагу проведенню такої процедури як магнітно-резонансна або комп’ютерна томографія. Нічного дивного: ці методи об’єктивно вважаються кращими і надійними.

Аби зробити МРТ та КТ у Києві, найчастіше пацієнти надають перевагу центру DC&SCAN, який розташований на базі відділення променевої діагностики КНП «Дитяча клінічна лікарня №7 Печерського району». Слід зазначити, що це не приватна установа, де головнимпараметром є кількість прийнятих пацієнтів. Протоколи DC&SCAN регулюються державними установами, тобто мета полягає у проведенні якісного дослідження людського організму.

Як працює магнітно-резонансна томографія

Цей метод є популярним через те, що в принципі не має гідних аналогів, коли доводиться говорити про точність обстеження. Ще одна перевага – при МРТ не потребується опромінювання пацієнта за допомогою рентгена: апарат працює за принципом великого магніту, який перетворює атоми водню в організмі на електромагнітні «маячки». І потім задопомогою цієї «карти» відбувається налаштування детальної тривимірної схеми внутрішніх органів.

МРТ дозволяє досліджувати такі проблеми:

а) вади опорно-рухового апарату, тобто суглобів, м’язів, хребта, грижі, а також різного роду травми та запальні процеси;

б) новоутворення;

в) вроджені патології;

г) дегенеративно-дистрофічні відхилення.

Фактично незамінна магнітно-резонансна томографія у випадках, коли треба «засікти» порушення у центральній нервовій системі - спинному та головному мозку; порушення мозкового кровообігу, які є причиною аневризм, гематом та інсультів; також МРТ здатна виявляти інфекції, пухлини, запальні процеси, зміни у мозку, спричинені травмами зміни у мозку, та розсіяний склероз.

Також в компетенції апарату МРТ – ретельне дослідження органів малого тазу та внутрішніх органів. Таке обстеження дозволяє виявити гострі та хронічні запалення, камені у органах та протоках, захворювання сечостатевої та видільної системи, онкологічні хвороби.

Чому саме МРТ?

Проведення дослідження за допомогою апарату МРТ у Києві характеризується тим, що обстежувана зона буде розглянута лікарем у декількох різних площинах. Власне, від цього параметру залежить і встановлення хвороби, і даних про її серйозність та стадію.

Примітно, що якось спеціально готуватися до процедури немає потреби. Людині не доведеться змінювати раціон або кидати приймати необхідні ліки. Зазвичай дослідження займає від 15 хвилин до півтори години. І якщо пацієнт не може довго самостійно перебувати у замкненому просторі, з ним поруч на весь час процедури дозволено знаходитися родичу або бильній людині.

Комп`ютерна томографія - в чому специфіка?

Якщо МРТ пацієнту з певних причин протипоказана, їй порекомендують комп’ютерну томографію, але вже із застосуванням рентген-випромінювання. За 15 хвилин дослідженняапарат встигає зробити велику кількість знімків найдрібніших структур організму – розміром до 0,5 мм, і ці дані потім передадуть фахівцю.

Процедура відбувається посередництвом введення у вену катетеру і дозволяє провести ретельне обстеження будь-якої ділянки тіла чи органу. Таке дослідження призначається, коли наявні:

1) гострі запалення, розрив внутрішніх органів, черепно-мозкові травми;

2) забиття, переломи, травми, вивихи, гострі стани, при цьому ефективно локалізуючи конкретне місце проблеми;

3) захворювання легень та грудної клітини; коли є потреба зробити онкоскрінінг і знайти зосередження пухлинних вогнищ;

4) проблеми з органами черевної порожнини, малого тазу.

Професіонально та сучасно

Спеціалісти центру DC&SCAN орієнтуються на світові медичні стандарти – відповідно, використовуючи надсучасне обладнання. Зокрема, для МРТ це томограф GENERAL ELECTRIC Optima MR 360 1,5T – цей апарат на чудовому рахунку у клініках розвинених держав.

Дані, отримані в ході обстеження, вивчають досвідчені фахівці, і це є гарантією того, що будуть допущені якісь помилки. Результати дослідження пацієнт зазвичай отримує вже на наступний день, але в екстрених ситуаціях рентгенологам достатньо і декількох годин –здоров’я людини понад усе.

Зауважимо, що спеціалісти DC&SCAN приймають хворих на МРТ і КТ не тільки з Печерського району Києва чи правого берега, а й інших районів і навіть областей України.

Клініка розташована на вул. Професора Підвисоцького, 4б, неподалік від станції метро «Дружба народів».

Щодо цін на обстеження в цьому центрі, то вони є одними з найнижчих у Києві, тобто скористатися послугами може людина будь-якого достатку. Додамо, що за статистикою в Україні КТ займає 61%, а МРТ - 39% від загального обсягу досліджень. Ці процедури допомагають вчасно виявити захворювання різної складності та порядку. Отже, в разі необхідності звертайтеся до нас. Але найголовніше – завжди будьте здорові!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...