• Головна
  • Редакція 0629 уходить в коротку відпустку
Блог 0629
09:00, 2 січня 2023 р.
Надійне джерело

Редакція 0629 уходить в коротку відпустку

Блог 0629
Редакція 0629 уходить в коротку відпустку

Редакція 0629 залишила позаду 2022 рік з великими втратами.

Частина нашого колективу залишила професію. Частина - стала на захист України.

Колектив скоротився в 3 рази.

Ми втратили майже все майно компанії. Ноутбуки, принтери, навушники, комп'ютери - все це залишилось в нашому офісі, в Центрі розвитку стартапів 1991 в Маріуполі. Центр був повністю пограбований, в тому числі, було вкрадене і майно сайту.

Ми втратили свій рекламний відділ, тому що наша бізнес-модель спиралась на малий та середній бізнес в Маріуполі. Немає більше там українського бізнесу, немає реклами, немає джерел фінансування. Тому вперше з моменту створення сайту ми фінансуємось виключно за рахунок міжнародної підтримки. США, Чехія, Словаччина допомагали нам протриматись в ці складні для всіх часи.

Ось такі редакційні підсумки.

Ми вирішили взяти коротку відпустку до 9 січня, тому що рік працювали без перерви і вихідних. Нема кому підміняти один одного, як це було раніше. А людський  ресурс потребує відновлення. Бо попереду - ще багато-багато важких днів, тижнів, місяців.

Разом - до перемоги! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #0629
Спецтема
Мы становимся открытыми. В редакционном блоге мы расскажем о принципах редакционной политики, о наших ценностях и нашей команде. Мы будем пояснять, почему в некоторых случаях поступаем так или иначе, и, конечно, ответим на все ваши вопросы
live comments feed...