• Головна
  • Функції ДБЖ та ниткошвейного біндера
Новини компаній
09:58, 20 жовтня 2022 р.

Функції ДБЖ та ниткошвейного біндера

Новини компаній

Завжди неприємно, коли зникають незбережені дані через несподіване відключення електроенергії. Запобігти проблемі та захистити свою оргтехніку від перенапруги допоможе джерело безперебійного живлення (ДБЖ). А щоб містити документи в повному порядку стане в нагоді сучасний ниткошвейний біндер.

Що являє собою ДБЖ

Назва джерела безперебійного живлення походить з англійського словосполучення Uninterruptible Power Supply/Source. Основне завдання даних пристроїв є підтримка працездатності комп'ютера (чи іншого важливого електроприладу) у разі відключення електроенергії, тобто несправності.

Функції ДБЖ та ниткошвейного біндера, фото-1

Крім згаданого вище захисту від перебоїв у подачі електроенергії, ДБЖ також допоможуть від відносно нешкідливих короткочасних перепадів напруги на 15-20%, які можуть завдати серйозних збитків. Це також допоможе у випадках мережевих проблем, змін частоти, які часто спричиняють несподівані збої комп'ютера або гармонійних спотворень. Можете просто уявити собі ДБЖ як пристрій, що підключається до електричної мережі, до якого приєднується комп'ютер або інший пристрій. Таким чином, він є практичним проміжним продуктом.

Типи резервних джерел:

  • Автономні ДБЖ є одними з найчастіше використовуваних та дешевих рішень. Вони можуть підтримувати роботу на комп'ютері або іншому пристрої протягом декількох хвилин і надавати достатньо місця для зберігання необхідних даних. Однак вони не захищають їх від можливої перенапруги мережі.
  • Лінійно-інтерактивний ДБЖ працює за принципом, дуже схожим на їхній автономний варіант. По суті, це лише їх більш просунута версія, яка вже може працювати при коливаннях напруги в мережі. Тому вони є не тільки заміною джерела енергії, а й ефективним захистом техніки.
  • Онлайн-ДБЖ – це найсучасніший варіант резервних джерел живлення. Вони є одними з найнадійніших систем, тому їх також використовують в охороні здоров'я, центрах обробки даних та промисловості. Тут акумулятори постійно заряджаються і в разі збою живлення можуть швидко замінити блок живлення. Залежно від вимог приладів, вони можуть працювати безперервно протягом декількох годин. Звичайно, необхідно враховувати високі витрати на закупівлю, але вони можуть забезпечити миттєву безперебійну подачу електроенергії.

Вибір слід здійснювати не лише за ціною, а й по тому, як довго прилади підтримуватимуть роботу оргтехніки без електрики.

Навіщо потрібні біндери

Це пристрої, які швидко та легко пов'язують декілька документів. Це звичайний інструмент, що використовується в офісах і школах або копіювальних центрах разом для формування певного товару. Ниткошвейний біндер у народі називається палітурник. Найчастіше використовується виготовлення брошур, блокнотів чи перекидних календарів. Втім, область застосування досить широка в сучасному світі.

В офісах та освітніх установах за допомогою біндеру можна виготовити:

  • Каталоги.
  • Зразки товару.
  • Фотоальбоми.

Існує кілька видів біндерів. Найбільш поширеним варіантом вважається модель на пружинах.

Працювати ниткошвейним біндером доволі просто. Треба покласти кілька паперів на робочу поверхню лівою стороною вперед. Якщо палітурка ручна, натискається важіль вниз, що робить отвори в паперах. Якщо обкладинка електрична, активується кнопка для отримання того ж результату.

Після того, як виконані отвори, наступним кроком у цьому процесі буде сама в'язка. Вставляється корінець у палітурку і вона розгортається. Після того, як потрібна кількість листів буде вставлена, важіль повертається у вихідне положення, і корінець закриється, запобігаючи випаданню листів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...