• Головна
  • ОПТИКА-ПРО – надійний товариш і друг на полюванні
11:52, 16 вересня 2022 р.
Новини компаній

ОПТИКА-ПРО – надійний товариш і друг на полюванні


Професійні мисливські тепловізори представлені в широкому асортименті на сторінці https://www.optics-pro.com.ua. В інтернет-магазині проконсультують вас, порекомендують оптимальний варіант і супроводжуватимуть товар протягом усього терміну експлуатації. Це дозволяє будь-якому любителю денного і нічного полювання підібрати необхідні гаджети для оновлення свого арсеналу. Високотехнологічне обладнання від відомих виробників, таких як ATN, Armasight, Flir, Pulsar та інших, оснащене цілим рядом датчиків і сенсорів, які не тільки допоможуть ідентифікувати цілі в темряві, зробити нічне полювання більш простішим.

ОПТИКА-ПРО – надійний товариш і друг на полюванні, фото-1

Принцип роботи та кращий підбір за перевагами

Тварини випромінюють інфрачервоні промені, які проявляються у вигляді тепла, що виділяється ними.

Особливості роботи пристрою:

  • Коли ви дивитесь у мисливський тепловізор, перед вами безліч об'єктів, що не мають різноманітної теплопродукції, таких як дерева, будівлі та багато інших.
  • Однак хороший прилад виявляє відмінності, які виникають у результаті виділення тепла різними об'єктами у навколишньому середовищі. До мисливських камер також належать різні типи оптичних прицілів, монокулярів, біноклів та іншого обладнання.
  • Варто пам'ятати, що коли ви встановлюєте тепловізор для полювання на температуру, його принцип роботи вдень та вночі буде однаковим.
  • Якісні товари виявляють найменші перепади температур. Ця характеристика залежить від чутливості розташованих у ньому термодатчиків.
  • При покупці важливо оцінити дисплей, оскільки це вплине на загальну якість зображення.
  • Мисливські камери в тепловізійних мисливських прицілах можуть мати велику дальність огляду. У випадку, якщо ви продовжите тривалість бачення, роздільна здатність зображення падає.
  • Приблизна дальність видимості становить приблизно 800-1000. Насправді більшості мисливців це може і не знадобитися через дальність стрілянини гвинтівки. Тому перед покупкою варто проаналізувати покриття, яке буде вам оптимальним.

Якщо, крім полювання, ви хочете ще й спостерігати, варто подумати про тепловізор, що забезпечує подальшу видимість.

Для повного уявлення про товар ви можете переглянути тут повний опис усіх товарів, їх атрибути та відгуки від справжніх покупців. Пропонована нами мисливська оптика виявляє теплове (інфрачервоне) випромінювання об'єкта навіть в умовах недостатнього освітлення, забезпечуючи мисливцеві яскраве зображення виявленої цілі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...